افزایش غلظت آلاینده ها در هوای تهران

افزایش غلظت آلاینده ها در هوای تهران به گزارش ال مور مدیر واحد پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: امروز (۲۰ آذرماه) غلظت آلاینده های هوای تهران نسبت به روز گذشته بیشتر می گردد و فردا (۲۱ آذرماه) احتمال ناسالم شدن هوا برای گروه های حساس وجود دارد.حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، با در نظر گرفتن شرایط جوی تهران كیفیت هوای این شهر را پیش بینی و اظهار نمود: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، انتظار می رود طی امروز (۲۰ آذرماه) نسبت به روز گذشته افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق مشاهده شود.

وی با اشاره به احتمال ناسالم شدن هوای تهران برای گروه های حساس طی روز آینده، اظهار داشت: احتمال می رود فردا (۲۱ آذرماه) بر غلظت برخی آلاینده ها افزوده شود و وضعیت كیفیت هوای برخی مناطق پایتخت در آستانه شرایط نامطلوب برای گروه های حساس قرار گیرد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران تصریح كرد: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده كاهش میزان ناپایداری جوی طی امروز(۲۰ آذرماه) نسبت به روز گذشته است و تنها برای برخی ساعات وزش باد به بزرگی ۳ تا ۴ متر بر ثانیه انتظار می رود.

به گفته شهبازی، فردا به تدریج بر سرعت باد افزوده خواهد شد و برای برخی ساعات بخصوص بعدازظهر وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی پیش بینی می گردد.

وی در ادامه اظهار داشت: دمای پایتخت تا روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.

شهبازی در انتها اظهاركرد: میانگین كیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۲ و هوا در شرایط سالم بود. این شاخص الان ۷۵ و هوا در شرایط سالم می باشد.
1397/09/20
13:46:03
5.0 / 5
4412
تگهای خبر: آینده , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس