تجمع آلاینده ها در هوای تهران

تجمع آلاینده ها در هوای تهران به گزارش ال مور مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: كاهش میزان ناپایداری جوی در تهران طی امروز (۱۶ بهمن) شرایط را برای تجمع آلاینده ها در سطح شهر فراهم می آورد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اظهاركرد: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده كاهش میزان ناپایداری جوی طی امروز (۱۶ بهمن) نسبت به روز گذشته است و برای برخی ساعات وزش باد آرام تا ۲ متر بر ثانیه انتظار می رود كه شرایط برای تجمع آلاینده ها در سطح شهر را فراهم می آورد.

وی افزود: افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی و وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه در بعضی ساعات در پراكندگی موقتی آلاینده ها موثر است.

شهبازی با اشاره به اینكه این وضعیت جوی نسبتا آرام تا فردا (۱۷ بهمن) كمابیش ادامه دارد، خاطرنشان كرد: تنها برخی ساعات فردا همراه با وزش باد موثر خواهد بود.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران دمای هوا در پایتخت تا روز آینده روند افزایشی دارد.

شهبازی در ادامه اظهار داشت: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، انتظار می رود با تداوم شرایط جوی نسبتا پایدار تا فردا (۱۷ بهمن)، وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران درآستانه شرایط نامطلوب بخصوص برای گروه های حساس قرار گیرد.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۴۹ در شرایط پاك قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۶۰ در شرایط سالم می باشد.
1397/11/16
13:41:42
5.0 / 5
4013
تگهای خبر: آینده , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس