دستگیری مردی كه با سرقت پرادو، تارهای صوتی مالباخته را برید

دستگیری مردی كه با سرقت پرادو، تارهای صوتی مالباخته را برید ال مور: سارقی كه حین سرقت پرادو، تارهای صوتی مالباخته را بریده بود، دستگیر شد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، اوایل دی ماه امسال مأموران كلانتری تهرانپارس از راه مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از درگیری خونین مردجوانی در منطقه تهرانپارس آگاه شده و برای رسیدگی به مبحث به محل اعزام شده و مشاهده نمودند كه مرد جوانی از ناحیه گردن هدف چاقو قرار گرفته است.
مأموران در تحقیقات اولیه متوجه شدند كه مرد جوان قصد فروش خودروی پرادوی سفید رنگ خویش را داشته و روز حادثه در سر قرار معامله فروش خودرویش رفته كه این درگیری خونین رخ داده است.

با دستور قضائی پرونده ای در این خصوص تشكیل شد و با عنایت به اینكه تارهای صوتی مالباخته گرفتار جراحت شدید شده بود، كارآگاهان منتظر ماندند تا صاحب خودروی پرادو امكان تلكم پیدا كند. وی در تحقیقات پلیسی به مأموران اظهار داشت: قصد فروش خودرویم را داشتم و آنرا در سایت دیوار آگهی كردم كه پسر جوانی ادعا كرد قصد خرید خودرویم را دارد. به همین خاطر قرار ملاقاتی را هماهنگ كردیم. بعد از نخستین قرار پسر جوان درباره قیمت خودرو صحبت كرد و ادعا كرد در جلسه بعدی با واریز پول به حسابم برای گرفتن خودرو در محل قرار حاضر می شود كه روز قرار با یك فیش بانكی به محل قرار آمد و ادعا كرد كه پول را به حسابم واریز كرده است. به فیش نقدی پسر جوان شك كردم و احساس كردم جعلی است كه پسر جوان وقتی متوجه شك من شد، ناگهان چاقویی از جیبش بیرون كشید و ضربه ای به گردنم زد و سپس مرا از خودرو به بیرون پرت كرد و سوار بر خودرویم پا به فرار گذاشت.
تحقیقات مأموران ادامه داشت تا اینكه آنان متوجه شدند كه خودروی سرقتی به شهرستان بوكان منتقل شده است كه خیلی زود تیمی از مأموران با هماهنگی مقام قضائی به شهرستان بوكان رفتند و دو مرد جوان به نام جمال و كمال را دستگیر و به مقر پلیس منتقل كردند.
این دو نفر در مقر پلیس تحت بازجویی قرار گرفته و در حالیكه راهی جز اعتراف نداشتند، معترف شدند كه خودرو را از پسری ۲۹ ساله به نام زاگرس و به قیمت ۳۲ میلیون تومان خریده اند كه بلافاصله كارآگاهان با اطلاعات به دست آمده از زاگرس، تجسس های پلیسی را برای دستگیری این سارق در دستور كار خود قرار دادند و سرانجام مخفیگاه این فرد در تهران شناسایی شد و پسر جوان روز پنج شنبه ۱۸ بهمن ماه در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.
متهم تحت بازجویی قرار گرفته و در اعترافاتش به مأموران اظهار داشت: در سایت دیوار آگهی فروش خودروی پرادو را دیدم و تصمیم به خرید آنرا گرفتم، اما پولی نداشتم به همین خاطر یكی از دوستانم در شهرستان مهاباد مبادرت به جعل فیش بانكی كرد و روز خرید خودرو با فیش جعلی به سراغ صاحب خودرو رفتم. صاحب خودرو به فیش بانكی شك كرد و قصد داشت به بانك برود و حسابش را بررسی كند كه با چاقو ضربه ای به گردنش زدم و او را از خودرو به بیرون پرت كردم و سپس سوار بر خودرو به كرج رفتم. خودرو را به قیمت ۳۲ میلیون تومان در شهرستان بوكان فروختم تا از آن برای قاچاق انسان و مواد مخدر استفاده كنند.
برپایه اعلام مركز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ مرتضی نثاری، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ با تأیید این خبر اظهار داشت: كارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران در ادامه جاعل فیش بانكی را دستگیر كردند و بعد از دستگیری متهمان این پرونده آنان برای تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.1397/11/27
14:14:11
5.0 / 5
4781
تگهای خبر: خرید , سایت , فروش , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس