تهرانی ها امروز هوای سالم تنفس می كنند

تهرانی ها امروز هوای سالم تنفس می كنند به گزارش ال مور مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: به تدریج طی امروز (۳ اسفند ماه) از غلظت آلاینده های تجمع یافته در روز پیشین كم می شود و شرایط كیفی هوای شهر تهران بهبود خواهد یافت.حسین شهبازی در گفتگو با ایسنا با بیان اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا برای امروز (۳ اسفندماه) نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی نسبت به روز گذشته است، اظهار نمود: برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متربرثانیه از سمت نواحی غربی انتظار می رود.

وی افزود: این شرایط جوی تا فردا (۴ اسفند) كم وبیش ادامه خواهد داشت و برخی ساعات همراه با افزایش میزان ابرناكی و وزش باد موثر خواهد بود. همینطور تا روز آینده دما روند افزایشی دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزود: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، به تدریج طی امروز (۳ اسفندماه) از غلظت آلاینده های تجمع یافته در روز پیشین كاسته خواهد شد و شرایط كیفی هوای شهر تهران بهبود خواهد یافت. انتظار می رود تا صبحگاه فردا (۴ اسفند)، وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط مطلوب قرار داشته باشد و به تدریج در طول روز افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها مشاهده شود.

وی در انتها به كیفیت هوای تهران اشاره نمود و اظهار داشت: میانگین كیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته ۷۳ و سالم بود همینطور این شاخص الان ۶۲ و هوا همچنان سالم می باشد.
1397/12/03
12:35:26
5.0 / 5
4294
تگهای خبر: آینده , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس