ایده های خودرا روی كاغذ بیاورید

ایده های خودرا روی كاغذ بیاورید ال مور: یك كارشناس در زمینه موفقیت و خلاقیت، ثبت و نوشتن ایده ها و روی كاغذ آوردن ایده هایی كه به صورت گذرا از اذهان می گذرند را ضروری دانست.


به گزارش خبرنگار ایسنا، سعید فتح الهی راد، مدرس سمینار آموزشی فنون خلاقیت و نظام پیشنهادها و نوآوری كه با هدف تقویت بخشی در زمینه نمایش پیشنهاد و تبیین خاصیت های افراد خلاق و اثرگذاری آنها در سازمان، در شركت توزیع برق استان سمنان برگزار شد، اظهار نمود: نوشتن و یا ثبت كردن ایده هایی كه در ذهن به صورت گذرا عبور می كنند موجب افزایش تمركز و مقدمه ای برای خلق یك پیشنهاد نوظهور می شود.
وی با اشاره به این كه خداوند اختیار ثبت مطالب را به انسان بخشیده، اظهار داشت: هر فرد می تواند با بهره گیری از این موهبت الهی ایده هایی كه در ذهنش جاری می شود را درج كرده و از آنها استفاده نماید.
فتح الهی راد افزود: هر شخص باید در لحظه زندگی كند و تمركز كردن به موضوعات مختلف در یك زمان تنها سبب بی نتیجه ماندن افكار در ذهن می گردد.
مدرّس این سمینار آموزشی با بیان این كه انتخاب زندگی با خود فرد است، بیان كرد: افراد به سه گروه اهمالكاران كه افراد بی انگیزه و منفی گرا هستند، وظیفه گرایان كه مطیع و مورد استفاده سازمان هستند و همین طور بهبودگرایان كه پویا و با انگیزه هستند تقسیم می شوند.
فتح الهی راد تصریح كرد: خواستن، انرژی درونی، شور و شوق و محرك انجام كار همچون عواملی است افراد با انگیزه در درون خود دارند.
مدرس سمینار آموزشی فنون خلاقیت و نظام پیشنهادها و نوآوری افزود: با انگیزه زیستن، بهبود طلبی به جای عادت زندگی، مطالعه و تفكر روزانه، حضور در لحظه و انجام كارها، ثبت ایده ها در لحظه، تبدیل ایده به پیشنهاد و ثبت آن و مذاكره و پیگیری از عادت های پیشنهاددهندگان موثر به شمار می روند.
وی اظهار نمود: نظام پیشنهادها، نظام واكسیناسیون همگانی برای مبارزه با ویروس های بی انگیزگی است كه نه تنها در محیط كار بلكه در زندگی روزمره باز كارایی دارد.1397/12/06
14:15:12
5.0 / 5
4298
تگهای خبر: آموزش , زندگی , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس