فرمانده انتظامی شرق استان تهران خبر داد:

كشف 3 میلیون ترقه در حوزه شرق استان تهران

كشف 3 میلیون ترقه در حوزه شرق استان تهران ال مور: فرمانده انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: ۳ میلیون ترقه در حوزه شرق استان كشف شده است.


به گزارش خبرنگار ایسنا، سردار عبدالرضا ناظری ظهر یكشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در چهارشنبه آخر سال برخی افراد سودجو مبادرت به فروش مواد محترقه پرخطر در بعضی از نقاط شرق استان تهران می كنند كه گاها شاهد حوادث تلخ بوده ایم.
ناظری اظهار داشت: در مجموع در شرق استان تهران بیشتر از ۳ میلیون مواد محترقه كشف شده است و این آگهی را می دهم كه تولید كنندگان و توزیع كنندگان مواد محترقه در شرق استان دستگیر می شوند و تحویل مراجع قضائی شده و محل كار این افراد پلمب می شود.
وی تصریح كرد: پلیس در شرق استان تهران كارگاهی را كشف كرده است كه مواد محترقه دست ساز را با برند خارجی تولید كرده و وارد بازار می كردند كه این افراد دستگیر و كارگاه موردنظر پلمب شده است.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران ضمن بیان برنامه های چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: پلیس در برخورد با تولید كنندگان و توزیع كنندگان جدی خواهد بود و این افراد حداقل تا اختتام تعطیلات در بازداشت خواهند بود.
وی با نمایش سفارش هایی به والدین اظهار داشت: ترقه و مواد محترقه و انفجارهایی كه این روزها اتفاق می افتد، معمولاً بسیار خطر آفرین و حساس است و بر اثر ضربه ای كوچك و یا حرارتی ناچیز منفجر می شود.
ناظری افزود: قدرت تخریبی و خسارتی این مواد بسیار بالاست، و باید والدین عزیز برای حفظ سلامت كودكان و نوجوانان خود بیشتر از پیش مراقب بوده و ضمن حفظ هوشیاری، از استفاده كودكان، نوجوانان و جوانان خود از این مواد خطرآفرین جلوگیری نمایند.
او در آخر اظهار داشت: درباب فرهنگ سازی و كاهش لطمه های اجتماعی در شرق استان تهران همكاران ما در بیشتر از ۴۵۰ مدرسه حضور پیدا كردند و آموزش های لازم را به دانش آموزان دادند.
راه اندازی ۲ قرارگاه نوروزی در شرق استان تهران
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از طریق اندازی ۲ قرارگاه نوروزی در دماوند و ورامین آگاهی داد و اظهار داشت: حدود ۳ هزار نفر از مأمورین ناجا و پلیس های افتخاری برای آسایش مردم فعالیت می نمایند.
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سردار عبدالرضا ناظری ظهر یكشنبه در جمع خبرنگاران اضافه كرد: در ۷ شهرستان حوزه شرق استان تهران، مسافران زیادی میهمان نوروزی می شوند و به سبب ترافیك های فراوان، جزو محورهای حساس ناجا شمرده می شود.
وی با بیان این كه بیشتر از ۱۱۷ واحد گشتی در واحدها در ۷ شهرستان، ۱۸۰ واحد پاس پیاده، ۲۷ تیم نظارتی نظارتی و ۳۶ تیم موتوری در شرق استان تهران در حال فعالیت هستند، اضافه كرد: باید این نوید را بدهیم كه بعضی از مقامات كشوری، لشكری و استانی سال ۹۸ میهمان شهرستان های شمال شرق استان تهران هستند.1397/12/26
14:23:06
5.0 / 5
4663
تگهای خبر: آموزش , برند , تولید , جوانان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس