فعالیت مجدد نوروزگاه های تهران از امروز

فعالیت مجدد نوروزگاه های تهران از امروز ال مور: مدیر كل فرهنگی شهرداری تهران از شروع به كار نوروزگاه ها و پیاده راه ها از امروز(۷ فروردین) آگاهی داد و اظهار داشت: در دو روز گذشته به سبب بارش باران و همدردی با حادثه دیدگان سیل، خیلی از ویژه برنامه های نوروزگاه ها و پیاده راه ها بطور موقت كنسل و به صورت محدود اجرا شد.


به گزارش ال مور به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، ابوالفضل رفیع درباب شرایط نوروزگاه ها و پیاده راه ها در امروز اظهار داشت: دو روز گذشته به سبب بارندگی و همدردی با حادثه دیدگان سیل برنامه ها بطور موقت كنسل شد و از امروز نوروزگاه ها و پیاده راه ها طبق برنامه قبلی در ۴۰ نقطه شهر تهران از ساعت ۱۵ شروع به كار می كنند.
وی ادامه داد: نوروزگاه های اصلی در 5محور بلوار كشاورز، خیابان ولیعصر (عج)، برج میلاد، دریاچه خلیج فارس، اراضی عباس آباد و خانه هنرمندان با اجرای برنامه ها دایر خواهد بود.
استقبال رضایت بخش از نوروزگاه ها
مدیر كل فرهنگی شهرداری تهران افزود: امسال در همه نوروزگاه ها خصوصاً در نوروزگاه بلوار كشاورز كه در دو لاین وسط بلوار به مساحت سه و نیم كیلومتر برنامه اجرا می شود، شاهد استقبال خیلی خوبی بودیم.
رفیع عنوان كرد: به سبب شرایط جوی شهروندان كمتری به مسافرت رفته اند و با عنایت به شرایط پیش آمده مسافرت ها در ادامه تعطیلات كمتر هم می شود. با عنایت به حضور شهروندان در شهر باید امكاناتی فراهم باشد تا افرادی كه در تعطیلات در شهر حضور دارند بتوانند روزهای متفاوتی را داشته باشند و نوروزگاه ها پاسخ به این نیاز جامعه است.
وی اشاره كرد: رویكرد این برنامه شادی و نشاط اجتماعی است و پیاده راه ها در واقع امكانی برای تشویق شهروندان به پیاده روی است. ایده ما ایجاد بستر و فضایی است كه مردم در فضاهای عمومی قدم بزنند. این تعامل اجتماعی، گفتگو و پرسه در شهر فواید بسیاری دارد و موجب می شود مردم با فضاهای عمومی شهر آشتی دوباره داشته باشند.
رفیع اضافه كرد: همین طور احساس تعلق به شهر افزوده می شود و موجب می شود مردم شهر را بیشتر دوست داشته باشند و وقتی شهر را دوست داشته باشند در امور شهر مشاركت بهتری خواهند داشت.
مدیر كل فرهنگی شهرداری تهران درانتها اضافه كرد: نوروزگاه ها شرایطی را به وجود می آورد كه مردم حضور بلندمدت و موثر در خیابان ها داشته باشند و از فرصت بهار تهران بهتر و بیشتر استفاده كنند.1398/01/07
14:05:30
5.0 / 5
4572
تگهای خبر: جامعه , شهرداری , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس