مدیركل ارتباطات و فناوری استان ایلام:

مشكل ارتباطات تلفنی استان ایلام برطرف شد

مشكل ارتباطات تلفنی استان ایلام برطرف شد ال مور: مدیركل ارتباطات و فناوری استان ایلام خبر داد:  ارتباط ما با قصر شیرین و مهران و هم كلیه ارتباطات ثابت، همراه و دیتا در این دو مسیر برقرار شده و هم اكنون مشكل ارتباطی در استان وجود ندارد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، عباس بیرامی با اشاره به اینكه ارتباط با استان ایلام از راه فیبر نوری پر ظرفیت با استان همجوار لرستان، خوزستان و كرمانشاه برقرار بود، اظهار داشت: به علت بارش های شدید سطح استان، ارتباط از ساعت ۲۳ به سمت خوزستان در حدفاصل ایلام- مهران به دلیل بارش گسترده ای كه در جاده ایلام مهران بود قطع شد. ارتباط روی شبكه دیگری برگردان شده بود، اما پس از آن ارتباط با استان لرستان در منطقه كوهدشت و پس از آن ارتباط با كرمانشاه در منطقه قصر شیرین به علت بارش های پیاپی كه در استان های همجوار افتاده بود هم قطع شد.
وی با اشاره به اینكه از شب گذشته تابحال با هماهنگی كه ستاد وزارت با استان های همجوار داشتند و هماهنگی هایی كه در سطح استان داشتیم كلیه اكیپها در این سه مسیر فعال بودند تصریح كرد: چند دقیقه قبل ارتباط ما در قصر شیرین و ارتباط ایلام مهران برقرار شده و كلیه ارتباطات ثابت، همراه و دیتا در این دو مسیر برقرار شده و هم اكنون مشكل ارتباطی در استان وجود ندارد. البته امكان دارد در سطح درون استانی برخی مشكلات محلی داشته باشند.
بنابر اظهارات بیرامی پس از مساعد شدن شرایط جوی بازسازی كامل و به سازی كامل هم صورت خواهد گرفت. همینطور به دستور وزیر امروز مقرر شد لینك ماهواره ای برای مدیریت بحران در استان برقرار شود.1398/01/12
15:44:50
5.0 / 5
4733
تگهای خبر: فناوری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس