سرقت ۵ كیلوگرم طلا توسط همكار طلافروش

سرقت ۵ كیلوگرم طلا توسط همكار طلافروش ال مور: رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری متهم پرونده سرقت پنج كیلوگرم طلاجات از مغازه طلافروشی در منطقه سبزه میدان، خبرداد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا سرهنگ حمدالله علیزاده، در این باره اظهار نمود: روز ۲۳ اسفند سال گذشته، سرقت از یك مغازه طلافروشی در بازار بزرگ طلا در بازار سبزه میدان به كلانتری ۱۱۳ بازار اعلام گردید كه به دنبال آن ماموران این پلیس به محل سرقت در یك مغازه طلافروشی اعزام شدند.
وی با اشاره به اینكه ماموران سپس حضور در محل خبر اولیه سرقت را تایید كردند اظهار داشت: با تایید این خبر پرونده مقدماتی با سوژه «سرقت مغازه طلافروشی» تشكیل شد و برای ادامه روند رسیدگی در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران افزود: ماموران با حضور در محل سرقت و بررسی صحنه سرقت اعلام نمودند كه كه سارق یا سارقان، بدون ایجاد هرگونه تخریب درب ورودی مغازه و حتی گاوصندوق، بیشتر از پنج كیلوگرم طلاجات داخل مغازه به ارزش تقریبی ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان را سرقت كرده و از محل متواری شدند.

سرهنگ علیزاده با اشاره به شیوه انجام سرقت توسط سارقان اظهار داشت: با عنایت به شیوه و شگرد سرقت، كارآگاهان بررسی فرضیه «داخلی بودن سرقت» را در دستور كار خود قرار دادند و با تحقیق از مالباخته و دیگر افراد در رابطه با وی باخبر شدند كه یكی از همكاران مالباخته به نام «رامین.ب» كه حدودا ۴۵ ساله است از مدتی پیش درگیر مشكلات شدید مالی شده و از زمان سرقت دیگر خبری از وی در دسترس نیست. همین طور مشخص شد كه رامین حدود پنج سال با مالباخته ارتباط نزدیك كاری داشته و همین سوژه سبب شده بود تا كلید مغازه را در اختیار داشته باشد بطوریكه در غیبت مالباخته باز به تنهایی در مغازه حضور داشته است.

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینكه با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از اظهارات مالباخته و دیگر اقدامات پلیسی رامین بعنوان متهم پرونده شناخته شد اظهار داشت: بلافاصله هماهنگی لازم با دادیار شعبه ۱۴ دادسرای ناحیه ۱۲ تهران انجام شد و كارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی با ستاندن نیابت قضایی به محل سكونت و كار رامین در شهرستان اصفهان اعزام شدند و ضمن دستگیری رامین در بازرسی از مغازه طلاسازی اش پنج كیلوگرم و ۷۵۰ گرم از طلاجات مسروقه را كشف كردند.
طبق گزارش پلیس آگاهی، متهم سپس دستگیری با صراحت به سرقت دسته كلید مغازه مالباخته از حدود دو ماه قبل از سرقت با قصد سوء استفاده از غیبت مالباخته در مغازه، اعتراف و عنوان كرده كه به واسطه بدهی دو میلیارد تومانی سرقت از مغازه مالباخته را طراحی نموده و به تنهایی انجام داده است.

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ درانتها اظهار نمود: با عنایت به اعتراف صریح متهم به سرقت بیشتر از پنج كیلوگرم طلاجات، قرار چند میلیاردی از طرف دادیار پرونده صادر شده و هم اكنون تحقیقات تكمیلی جهت كشف دیگر طلاجات مسروقه در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

منبع:

1398/02/15
19:02:27
5.0 / 5
4456
تگهای خبر: فروش , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس