ورود سامانه بارشی به كشور از اواخر هفته

ورود سامانه بارشی به كشور از اواخر هفته به گزارش ال مور مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش پراكنده در بعضی نقاط كشور طی امروز و فردا، از ورود سامانه بارشی در بعدازظهر روز پنجشنبه (19 اردیبهشت) از غرب كشور اطلاع داد.


احد وظیفه در گفتگو با ایسنا، اعلام نمود: با عنایت به نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی امروز (سه شنبه ۱۷ اردیبهشت) به خصوص در ساعات بعدازظهر برای بعضی از نقاط نیمه شرقی كشور، شمال غرب، غرب و دامنه های البرز افزایش ابر، بارش پراكنده گاهی همراه با رعدو برق و وزش باد پیش بینی می شود.
این كارشناس هواشناسی با اشاره به اینكه فردا (چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت) علاوه بر مناطق ذكر شده در بعضی از نقاط جنوب غرب و مركز كشور هم شاهد بارش پراكنده خواهیم بود، اظهار داشت: این شرایط در روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت برای شمال شرق و بخش هایی از شرق كشور پیش بینی می شود.
مدیر كل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی، اظهار داشت: از پس از ظهر (پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت) با ورود سامانه بارشی از غرب ابتدا در این مناطق و به تدریج در روز جمعه در استان های واقع در شمال غرب، دامنه های البرز غربی و مركزی، جنوب غرب و برخی نقاط مركز كشور شاهد بارش باران همراه با رعدوبرق و وزش باد خواهیم بود.
به قول وظیفه، در اواخر روز جمعه و طی روز شنبه ( ۲۱ اردیبهشت) با نفوذ جریان خنك شمالی روی سواحل دریای خزر، برای استان های واقع در این مناطق بارش باران گاهی همراه با رعدو برق پیش بینی می شود.
مدیر كل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی، تصریح كرد: امروز ۱۷ اردیبهشت برای جنوب غرب و جنوب كشور، جنوب سمنان، نیمه شرقی اصفهان و بخش هایی از یزد و در روز چهارشنبه (۱۸ اردیبهشت) برای جنوب سمنان، قم، نیمه شمالی اصفهان، جنوب تهران، همدان، بوشهر و جنوب فارس وزش باد شدید با احتمال وقوع گردوخاك پیش بینی می شود. لازم به ذكر است كه طی امروز، مركز و شرق خلیج فارس مواج خواهد بود.
مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در مورد شرایط آب و هوای تهران طی روزهای آینده، اعلام نمود: آسمان تهران فردا (چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت) كمی ابری، در پس از ظهر همراه با افزایش ابر و گاهی با وزش باد خواهد بود. بیشترین و كمترین دمای تهران در این روز ۲۸ و ۱۸ درجه سانتیگراد است. همینطور پس فردا (پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت) هوای تهران كمی ابری، در اوایل شب ابری، همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد خواهد بود. پیش بینی می شود كه بیشترین و كمترین دمای تهران در این روز ۲۹ و ۱۹ درجه سانتیگراد باشد.1398/02/17
13:45:37
5.0 / 5
4471
تگهای خبر: آینده , جشن , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس