فرصتی برای توسعه روستایی

فرصتی برای توسعه روستایی به گزارش ال مور شماره جدید روزنامه ولایت یادداشتی با تیتر گردشگری پایدار، فرصتی برای توسعه روستایی از حدیثه باقری دهیار روستای زناسوج بخش الموت غربی را به چاپ رسانده است.


نگارنده در بخشی از این یادداشت نوشته است به صورت كلی گردشگری روستایی از 2 جنبه اهمیت دارد، یكی بعنوان یك فعالیت گسترده جهانی و دیگری از نظر تاكید بر آن در سیاست های توسعه منطقه ای و محلی.
وی همینطور در بخش دیگر از این مطلب افزوده است در مجموع گردشگری روستایی در معنای كلاسیك نوعی از فعالیت های گردشگری می باشد كه درآمدی اضافی برای آن هایی كه شغلی ثابت مانند كشاورزی و دامداری دارند، فراهم می آورد و باید به صورت یك شیوه زندگی بر پایه عقاید مربوط به جوامع روستایی درك شود.
روزنامه ولایت همینطور در این شماره در مطلبی با تیتر پرونده آشوب طلبی ها به برگ آخر رسید به گزارشی مرتبط با اتفاقات اخیر پرداخته است.
هویت، گمشده محله های تازه قزوین عنوان مطلب دیگری از روزنامه ولایت می باشد كه با قلم مریم میرحسینی در گفت و گو با شهردار منطقه سه و یك كارشناس شهری به مشكلات این منطقه پرداخته است.
صفحه بانو در این شماره روزنامه ولایت در گزارشی با تیتر زنان، فضاهای ویژه و نیازهایی كه باید دیده شود كه توسط ناهید هدایتی نوشته شده تاملی بر روند طراحی و احداث پارك های بانوان در شهر قزوین داشته است.
كمبود پرستار و مشكلات و دغدغه های جامعه پرستاری استان قزوین از دیگر مطالب صفحه بانو درشماره جدید روزنامه ولایت است.
'طلا همچنان گران تر می شود' و سخنان سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، آبیك و البرز در مجلس شورای اسلامی درباره مشكلات ایاب و ذهاب دانش آموزان روستایی با تیتر 'دانش آموزان روستایی به دلیل ایمن نبودن مسیر ترك تحصیل می كنند' دیگر مطالب شماره از روزنامه ولایت هستند.
روزنامه ولایت به مدیرمسئولی سید عبدالعظیم موسوی و سردبیری محمد حسن سلیمانی تنها روزنامه محلی در استان قزوین است.
 

1396/10/13
14:19:48
5.0 / 5
4951
تگهای خبر: مد , توسعه , كلاسیك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس