اعتراض یك عضو شورا درباره بررسی طرح دو فوریتی انتخابات شورایاری ها

اعتراض یك عضو شورا درباره بررسی طرح دو فوریتی انتخابات شورایاری ها ال مور: یك عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این كه سوژه بررسی انتخابات شورایاری ها در چارچوب طرح و یا لایحه به شورا نمایش نشده است، اضافه كرد: بهتر است این مساله از دستور كار شورا بیرون رود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محمدجواد حق شناس در یكصد و چهلمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذكری درباره بررسی طرح دو فوریتی انتخابات شورایاری ها، اظهار داشت: آن چه در دستور كار جلسات شورای شهر تهران قرار می گیرد در دو قالب لایحه و طرح است. اما این دستور كار جهت بررسی انتخابات شورایارها در هیچ یك از دو قالب جای نمی گیرد.
وی ادامه داد: روز گذشته باز به بعضی از اعضا درباب این مساله اعلام كردم كه چنین روالی صحیح نیست و بهتر است امروز این مساله از دستور كار شورا بیرون رود و توسط كمیسیون تخصصی مربوطه به صحن شورا نمایش شود.
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محسن هاشمی رفسجانی - ریاست شورای شهر تهران در پاسخ به این تذكر حق شناس اظهار داشت: این طرح توسط كمیسیون حقوقی شورا نمایش شده و بیشتر از سه ماه است كه در دستور كار قرار گرفته است.
اما با این وجود اگر نظر اعضا خروج این مساله از دستور كار است باید با جمع آوری امضا این كار صورت گیرد.1398/02/22
13:40:34
5.0 / 5
4290
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس