تندباد در تهران، احتمال رگبار باران در پایتخت

تندباد در تهران، احتمال رگبار باران در پایتخت به گزارش ال مور به دنبال وقوع تندباد در غالب نقاط تهران برپایه اعلام سازمان هواشناسی اظهار داشت: وزش باد شدید تا یكی دو ساعت دیگر در تهران ادامه خواهد داشت.


احد وظیفه مدیر كل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در گفتگو با ایسنا گفت: تند باد در تهران سبب خیزش گرد و خاك شده است.
وی اظهار داشت: عصر امروز و امشب احتمال رگبار باران در تهران وجود دارد.
به گفته وظیفه، وقوع تند باد و رگبار باران در تهران از قبل پیشبینی و حتی یك ساعت پیش از وقوع هم اطلاع رسانی شده بود كه وزش باد شدید در تهران بخصوص نیمه شمالی پایتخت داریم.
وظیفه با تاكید بر اینكه شدت باد بوجود آمده در تهران به تدریج در حال ضعیف شدن است، اظهار داشت: امروز بارش قابل توجهی نخواهیم داشت و اگر بارشی صورت بگیرد به صورت پراكنده است.
وی خاطرنشان كرد: شدت وزش باد به علت نبود بارش است و وقوع چنین بادهایی ناشی از ناپایداری محلی است كه معمولا در اواخر روز رخ می دهد و یك دفعه اوج می گیرد، البته گذرا است.
مدیر كل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در مورد احتمال وزش باد شدید در تهران طی روزهای آینده اظهار داشت: فردا هم احتمال وزش باد در تهران وجود دارد اما انتظار می رود وزش باد روز دوشنبه ششم خرداد شدیدتر باشد.1398/03/04
21:37:56
5.0 / 5
4676
تگهای خبر: آینده , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس