مخالفت سالاری با دخالت اعضای شورای شهر در نظارت بر انتخابات شورایاری ها

مخالفت سالاری با دخالت اعضای شورای شهر در نظارت بر انتخابات شورایاری ها به گزارش ال مور رئیس كمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران با مخالفت دخالت اعضای شورای اسلامی شهر تهران بر نظارت به انتخابات شورایاری ها طی پیشنهادی در این خصوص، اظهار داشت: بهتر است كه خود ستاد هماهنگی شورایاری ها مسئولیت هیات نظارت را بر عهده داشته باشند.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محمد سالاری در یكصد و چهل و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی آئین نامه اجرایی انتخابات شورایاری ها، اظهار داشت: دخالت تك تك اعضای شورای اسلامی شهر تهران به نظارت بر انتخابات تابحال سابقه نداشته است و پاسخگویی برگزار كنندگان انتخابات را زیر سوال می برد.
وی افزود: بر این اساس پیشنهاد می كنم كه خود ستاد هماهنگی شورایاری ها مسئولیت هیات نظارت را بر عهده داشته باشند و جایگاه پارلمان محلی هم حفظ شود، اما مسئولان ستاد می توانند از اعضا نظر خواهی كنند.
در ادامه این جلسه، میلانی عضو دیگر شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این كه این حق برای همه اعضا وجود دارد كه در مورد مهم ترین ساختار محلی شهر خود نظر بدهند، در اینباره تصریح كرد: شورایاری ها نهادی است كه افراد باید بدانند در چه مسیری حركت می كنند. ازاین رو بررسی جزئیات آئین نامه اجرایی انتخابات شورایاری ها ضروری می باشد.
در ادامه این جلسه، رسولی، دیگر عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح كرد: محدودیت زمانی جهت بررسی جزئیات آئین نامه ا جرایی انتخابات شورایاری ها وجود دارد. بین اعضای ستاد هماهنگی شورایاری ها هماهنگی واقعی وجود ندارد، اما مسجد جامعی در این زمینه تجارب خوبی دارد كه همه نظرات در ستاد شورایاری ها شسته و رفته جمع آوری شده است و باید گزارش نهایی آن در صحن شورای اسلامی شهر تهران مطرح شود. تا بتوانیم بررسی دقیق تری نسبت به این مورد داشته باشیم.1398/03/26
14:40:23
5.0 / 5
4374
تگهای خبر: ساخت , شهرسازی , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس