برگزاری جشنواره و نمایشگاه كالاهای فرهنگی

برگزاری جشنواره و نمایشگاه كالاهای فرهنگی به گزارش ال مور مدیر كل مجامع و تشكل ها فعالیت های فرهنگی وزارت و ارشاداسلامی از برگزاری سالانه جشنواره و نمایشگاه كالاهای فرهنگی در دی ماه هر سال اطلاع داد و اظهار داشت: این جشنواره امسال از 13 دی آغاز می گردد.


به گزاش روز جمعه گروه فرهنگی ایرنا، علی فریدونی درباره برگزاری جشنواره كالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی «جایزه فیرزه»، اظهار داشت: جایزه فیروزه دارای آیین نامه ای است كه به امضای مقام عالی وزارت رسیده است و دارای دبیر خانه دائمی است. بر مبنای این آیین نامه دبیر خانه شورای سیاست گذاری دی ماه هر سال را برای برگزاری سالانه جشنواره انتخاب كرده است.
وی اضافه كرد: همینطور دبیرخانه جشنواره «جایزه فیروزه» موضوعات پیشنهادی و مطالعه شده را به شورای سیاست گذاری پیشنهاد می دهد و شورای سیاست گذاری متناسب با نیازهای محیطی و نیازهای حوزه اقتصاد و فرهنگ موضوعاتی را برای جشنواره كالاهای فرهنگی سال آینده انتخاب می كند.
مدیر كل مجامع و تشكل ها فعالیت های فرهنگی وزارت و ارشاد اسلامی، خاطرنشان كرد: امسال مبحث «هدایای فرهنگی» علاوه بر اسباب بازی و كتاب - اسباب بازی به موضوعات افزوده شد و نظر دبیرخانه برپایه بررسی های به عمل آمده این است كه با عنایت به اضافه شدن هدایای فرهنگی در جشنواره امسال، مبحث بسته بندی هم بعنوان یك مبحث اقتصادی-فرهنگی برای سال آینده انتخاب گردد.
سومین نمایشگاه و جشنواره كالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی جایزه فیروزه از 13 تا 17 دی ماه در مجموعه نمایشگاهی بوستان گفتگو برپاست.


 

1396/10/15
22:02:10
5.0 / 5
4840
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس