با اشاره به اطلاعیه شهرداری برای طرح جدید ترافیك،

سلیمی: شهرداری نمی تواند اجرای قانون مصوب را متوقف كند

سلیمی: شهرداری نمی تواند اجرای قانون مصوب را متوقف كند ال مور: سخنگوی كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها، اظهار داشت: سازمان حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران اعلام نماید با استناد به كدام قانون در اطلاعیه ای اعلام نموده ثبت نام برای دریافت آرم طرح ترافیك سال ۹۷ صورت نمی گیرد.اصغر سلیمی در گفت وگو با ایسنا، اظهار داشت: فروش طرح ترافیك سالانه، خوب یا بد با تصویب مراجع قانونی سال هاست در حال اجراست.

نماینده مردم سمیرم در مجلس اضافه كرد: اگر شهرداری تهران و سازمان حمل و نقل و ترافیك كشور تصمیم دارند این روند «انحصاری» و «ناعادلانه» را اصلاح كنند باید تكلیف طرح جدیدشان را در شورای شهر تهران و شورای عالی ترافیك نهایی كنند و طبیعتا تا آن زمان نمی توانند اجرای قانون مصوب را متوقف كنند.

سازمان حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران پیش از ظهر امروز در اطلاعیه ای اعلام نمود: ثبت نام برای دریافت آرم طرح ترافیك سال ۹۷ انجام نخواهد شد.
در این اطلاعیه ای كه به صورت رسمی منتشر گردید با اشاره به سوالات مكرر شهروندان درباره طرح ترافیك جدید و توقف ثبت نام طرح ترافیك سالانه و روزانه، آمده است: لایحه پیشنهادی شهرداری تهران برای تغییر شیوه صدور اجازه ورود به محدوده ها، در آستانه عرضه به شورای اسلامی شهر تهران برای بررسی و تصویب است. در این اطلاعیه از همه اظهارنظركنندگان خواسته شده است كه به جای منافع شخصی و گروهی، منافع عموم مردم را مدنظر قرار دهند و كمك كنند كه شرایطی عادلانه تر برای مردم تهران فراهم گردد و به سمت شهری با ترافیك و آلودگی كمتر حركت نماییم.

این سازمان از عموم كارشناسان و صاحبنظران دعوت كرده است كه با اطلاع كامل از ابعاد و جنبه های مختلف این طرح، نقدها و نظرات خویش را برای اصلاح مشكلات احتمالی اجرای آن اعلام كنند.

صبح امروز حسن نوروزی نماینده مردم رباط كریم در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با ایسنا تصریح كرد: از شهرداری تهران می خواهیم این طرح را آكادمیك كند؛ یعنی اجازه دهد افراد دانشگاهی كه روی مبحث حمل و نقل كار كرده اند آن را مطالعه كنند و این طرح را در شورای شهر مطرح كنند؛ چراكه در این صورت طرح پخته تر و قویتر خواهد شد.
1396/10/16
18:28:50
5.0 / 5
4684
تگهای خبر: شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس