آزار دختران جوان در خانه خالی تهرانپارس بعلاوه عكس

آزار دختران جوان در خانه خالی تهرانپارس بعلاوه عكس ال مور: مردی كه بعد از اغفال دختری جوان در فضای مجازی او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، دستگیر شد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، در تاریخ چهارم اردیبهشت ماه، خانم جوانی با مراجعه به دادسرای ناحیه ۲۷ ویژه امورجنایی تهران و ارائه شكوائیه اعلام نمود كه از طرف مرد حدوداً ۳۵ ساله مورد آزار و اذیت قرار گرفته است كه پرونده این فرد با دستور مقام قضایی برای رسیدگی به پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد و شاكی بعد از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت به كارآگاهان اظهار داشت: حدود چند ماه قبل در فضای مجازی كه خودرا فرشاد و ۲۰ ساله معرفی كرده بود آشنا شدم و این آشنایی كم كم به دوستی بدل شد. مدتی با هم در این فضا گفت و گو كردیم تا اینكه به این فرد اعتماد كردم و قرار شد كه یك روز یكدیگر را حضوری ملاقات نماییم و در محدوده تهرانپارس با هم قرار گذاشتیم.

شاكی افزود: در روزی كه قرار گذاشته بودیم، راس ساعت پنج عصر بود كه یك خودروی شاسی بلند مشكی تویوتا راوفور در مقابل من توقف كرد و دیدم فرد پشت فرمان فرشاد نیست. راننده كه متوجه تردید من شد اظهار داشت كه دایی فرشاد است و خودرا شاهین معرفی نمود. من هم سوار ماشین شدم و حركت كردیم تا اینكه مرا به یك ساختمان سه طبقه در همان محدوده برد. به محض ورود متوجه شدم ساختمان خالی از سكنه است و فهمیدم فرشادی در كار نیست. پیش از آنكه بتوانم اقدامی انجام بدهم در یك لحظه شاهین به سمتم حمله ور شد و هرچه التماسش كردم توجهی نكرد و پس از اینكه مرا مورد آزار و اذیت قرار داد رهایم كرد، من هم بلافاصله به دادسرا بازگشت و از وی شكایت كردم.

با كسب این اطلاعات كارآگاهان اداره شانزدهم راهی محل وقوع جرم شده و در تحقیقات اولیه هویت واقعی متجاوز به نام محمدرضا را مورد شناسایی قرار دادند. همین طور بررسی سوابق كیفری این فرد نشان داد كه او ۳۵ ساله و دارای ۱۰ فقره سابقه در زمینه های قتل، شرارت، آزار و اذیت، كلاهبرداری و... است.
در ادامه تصویر متهم به رویت شاكی رسیده و از طرف وی تایید شد كه بعد از آن كارآگاهان با بهره گیری از روشهای علمی كشف جرم موفق به شناسایی مخفیگاه متجاوز در محدوده تهرانپارس شده و با هماهنگی دادیار شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران متهم را در یك عملیات پلیسی دستگیر و به مقر پلیس منتقل كردند.
این فرد در بازجویی های بعمل آمده ابتدا منكر هرگونه آزار و اذیت شد ولی بعد از مواجهه با شاكی چاره ای جز بیان حقیقت نداشته و لب به اعتراف گشود و در توضیح شیوه و شگرد خود در اغفال دختران در فضای مجازی اظهار داشت: من در تلگرام با عكس و هویت جعلی با شاكی آشنا شده و او را فریب دادم و نقشه ام را اجرا كردم. طمعه هایم را از بین نوجوانان كم سن و سال در فضای مجازی انتخاب می كردم و با آنان دوست می شدم و با جلب اعتماد آنان را به ساختمانی برده و مورد آزار و اذیت قرار می دادم.
مركز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام نمود: با عنایت به دستگیری مرد متجاوز و اعتراف صریح به بزه انتسابی، وی با صدور قرار قانونی از طرف دادیار شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران برای انجام تحقیقات تكمیلی و شناسایی سایر شكات در اختیار كارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ است. همین طور دستور انتشار تصویر بدون پوشش متهم از طرف مقام قضایی صادر و شهروندان در صورت شناسایی وی می توانند به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی بازگشت كنند.
منبع:

1398/06/01
00:57:35
5.0 / 5
4263
تگهای خبر: جوانان , ساخت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس