رئیس كمیسیون سلامت شورای شهر تهران تاكید كرد:

نباید اجازه قطع حتی یك درخت در تهران را بدهیم

نباید اجازه قطع حتی یك درخت در تهران را بدهیم به گزارش ال مور رئیس كمیسیون سلامت شورای شهر تهران در جریان بررسی پلاك های ثبتی در خصوص باغ بودن یا نبودن با تاكید بر اینكه نباید بگذاریم حتی یك درخت دیگر در تهران قطع شود، اظهار داشت: وجود درختان با بن بالا در ملك نشان دهنده باغ بودن آن است.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، زهرا صدر اعظم نوری در یكصد و شصت و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران و در جریان بررسی پلاك ثبتی های قید شده در دستور جلسه امروز در خصوص باغ بودن یا نبودن، اظهار داشت: در شرایطی كه 128 هكتار از باغات تهران طی 10 سال نابود شده نباید بگذاریم حتی یك درخت دیگر در تهران قطع شود.
وی در مورد زمینی به مساحت 890 متر و داشتن 19 اصله درخت در خیابان فرشته اظهار داشت: 128 هكتار از باغات تهران طی 10 سال نابود شده بنابراین در بررسی پرونده باغات باید با دقت بسیاری عمل نماییم تا از قطع شدن حتی یك درخت در این شهر جلوگیری كنید.
این عضو شورای شهر تهران تصریح كرد: 14 اصله از درختان موجود در این ملك بن بالای 200 سانتیمتر دارند. بنابراین وجود درختانی با چنین بنی گواه باغ بودن این ملك است. اگر رأی به غیر باغ بودن این ملك بدهیم درختان این باغ با ارزش اكولوژیك بالا نابود خواهند شد.
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران نهایتا با اكثریت آراء به غیر باغ بودن این ملك رأی دادند.
لزوم بررسی صورت جلسه تنظیمی كمیسیون تشخیص باغات برای پرونده هایی كه شرایط احراز باغ را نداشتند
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، افشین حبیب زاده هم در یكصد و شصت و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران و در جریان بررسی پلاك ثبتی های آمده در دستور جلسه امروز در خصوص باغ بودن یا نبودن با اشاره به اینكه در سند یكی از این پلاك ثبتی ها عنوان باغ ذكر نشده است، اظهار داشت: مراجعات گوناگونی از جانب شهروندان معترض به نظر شورای شهر درباره تشخیص باغ بودن ملك داشته ایم.
وی ادامه داد: برای تشخیص دادن باغ ضوابط مشخصی وجود دارد كه باید طبق آن عمل نماییم. باید مشخص شود كه به چه دلیل زمانی كه هیچ كدام از شرایط احراز باغ وجود ندارد در صورتجلسه كمیسیون تشخیص باغات ملكی را باغ اعلام می نماییم.
وی از رئیس شورای اسلامی شهر تهران خواست مواردی كه فاقد شرایط احراز باغ بوده اما در صورتجلسه تنظیمی باغ اعلام شده را بررسی و نتیجه آنرا در صحن شورا اعلام كنند.1398/06/17
17:12:00
5.0 / 5
4487
تگهای خبر: باغ , سلامت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس