استمرار حركت داوطلبانه پاكسازی مسیر راهپیمایی اربعین حسینی

استمرار حركت داوطلبانه پاكسازی مسیر راهپیمایی اربعین حسینی ال مور: مشاور شهردار تهران با اشاره به ارائه خدمات داوطلبانه به زوار حسینی در راهپیمایی بزرگ اربعین، بر لزوم حفظ روحیه خدمت داوطلبانه در راهپیمایی بزرگ اربعین تاكید كرد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سعید صادقی مشاور شهردار تهران با اشاره به حضور داوطلبانه هزاران نفر از تهران برای خدمت داوطلبانه در اربعین حسینی اظهار داشت: این یك حركت كاملا مردمی است كه اتكا به اعداد و آمار در موردش از لطف اخلاص آن می كاهد. تلاش ما مبتنی بر تقویت روحیه خدمت داوطلبانه و همراهی با مردم در حفظ پاكیزگی و نظافت مسیر راهپیمایی است.

صادقی توضیح داد: پاكسازی و نظافت مسیر ۹۰ كیلومتری راهپیمایی اربعین حسینی نهضتی است كه اگر خدمت داوطلبانه و مردمی برای آن استمرار پیدا كند، خودبه خود در آینده نزدیك تبدیل به قسمتی از فرهنگ مستحكم راهپیمایی و گردهمایی بزرگ عاشقان اباعبدالله الحسین تبدیل خواهد شد و كوچك ترین نتیجه آن این است كه مسیر زیارت آن حضرت همیشه پاكیزه خواهد بود.

به گزارش شهرنوشت، مشاور شهردار تهران اشاره كرد: مهم ترین وجه این حركت بزرگ این است كه شهروندان دست به دست هم می دهند و با هم یك كار بزرگ و مهم را به سرانجام می رسانند؛ كاری كه به صورت داوطلبانه و با نیت خدمت خالص انجام می شود.
منبع:

1398/07/02
13:45:02
5.0 / 5
4694
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس