آب بهایی كه گریبان اهالی یك روستا در خدابنده را گرفت

آب بهایی كه گریبان اهالی یك روستا در خدابنده را گرفت به گزارش ال مور سرپرست شركت آب و فاضلاب استان زنجان اظهار داشت: پرداخت نكردن آب بها از طرف اهالی روستای محمدخلج خدابنده مشكلاتی را برای تامین آب به وجود آورده است.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، علیرضا جزءقاسمی در جمع خبرنگاران، با اشاره به مشكل آب رسانی در یك روستای شهرستان خدابنده، اظهار نمود: پرداخت نكردن آب بها از طرف اهالی روستای محمدخلج شهرستان خدابنده، خدمات رسانی به روستا را با مشكل مواجه كرده است.
این مسئول افزود: روستای محمدخلج با بیشتر از 500 خانوار تا سال 94 از روستاهای تحت پوشش بود كه تامین آب و راه اندازی تاسیسات آب رسانی جدید در پروژه مجتمع زاغج پیش بینی شده بود كه متاسفانه به سبب عدم پرداخت آب بها، وجود انشعابات غیرمجاز بسیار و فرسودگی شبكه توزیع هم اكنون به صورت غیرفعال درآمده و اهالی روستا از چاه های منازل و روستاهای هم جوار آب آشامیدنی خودرا تامین می كنند.
وی ادامه داد: پاییز سال قبل برمبنای هماهنگی های به عمل آمده، پرداخت ۴۰ میلیون تومان از آب بهای معوقه و توافق های صورت گرفته پروژه آب رسانی روستای محمدخلج با اولویت نسبت به سایر روستاهای مجتمع زاغج در دستور كار قرار گرفت.
جزء قاسمی اشاره كرد: راه اندازی شبكه توزیع روستای محمد خلج و ایستگاه پمپاژ ذخیره به انتها رسیده و با رفع نواقصات ناشی از سرقت ها حداكثر تا اختتام مهرماه با تجهیز چاه قدیمی روستا و اصلاح خط انتقال موجود كه بر اثر نصب انشعابات غیرمجاز از بین رفته بود، انشعابات جدید به شبكه توزیع متصل شده و مشكل آب آشامیدنی روستا بطور كامل مرتفع خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه پرداخت بموقع آب بهای مصرفی روند خدمات رسانی به روستاها را سرعت می بخشد، تصریح كرد: نگه داری از تاسیسات آب رسانی و خدمات رسانی مطلوب به مشتركان روستایی در گرو تعامل و همكاری شایسته و دوسویه مشتركان با این شركت است.
سرپرست شركت آب و فاضلاب استان زنجان اشاره كرد: هم استانی هایی كه در روستاها زندگی می كنند، توجه داشته باشند كه نبایستی از آب شرب جهت مصارف كشاورزی به صورت غیرمجاز استفاده كنند.
منبع:

1398/07/11
11:50:59
5.0 / 5
4083
تگهای خبر: خدمات , زندگی , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس