صدراعظم نوری:

باید یكپارچگی تهران را حفظ نماییم

باید یكپارچگی تهران را حفظ نماییم به گزارش ال مور رئیس كمیسیون سلامت شورای شهر تهران با تاكید بر مخالفت خود برای جدایی ری از تهران اظهار داشت: باید تلاش نماییم یكپارچگی تهران حفظ شود و به هیچ قیمتی نباید این یكپارچگی از دست برود.


زهرا صدراعظم نوری با حضور در ایسنا به بحث مطرح شده درباره جدایی ری از تهران واكنش نشان داد و اضافه كرد: شاید هدف اولیه از طرح این مورد این باشد كه از درآمد جدا شدن ری از تهران استفاده گردد درآمدهایی مثل صدور پروانه و... ولی این یك ظاهر خوشایند و خوب دارد در حالیكه در ادامه معضلات و مشكلات بسیاری ایجاد خواهد شد؛ چون كه طرح چنین موضوعاتی بیشتر بعد تبلیغاتی و انتخاباتی دارد.
وی ادامه داد: باید تلاش نماییم مجموعه یكپارچه تهران حفظ شود و نباید به هیچ قیمتی این یكپارچگی از دست برود. بطور قطع حل مشكلات و معضلات ری با جدا شدن حل نخواهد شد و نیازمند راهكارهای دیگری برای حل این معضلات هستیم.
صدراعظم نوری افزود: كلانشهر تهران باید یكپارچه باشد و یكپارچه مدیریت شود بطور قطع تكه تكه كردن آن افزایش چالش های تهران را به همراه دارد هرگاه كه بخشی از این شهر جدا شد و به شكل مجموعه مستقل در نظر گرفته شد مسائل زیادی را به همراه داشت. مطالعاتی در دولت انجام شده كه بر یكپارچگی مجموعه تهران تاكید دارد و هرچه سریعتر باید اجرایی و عملیاتی شود و نباید اجازه داد تهران چند تكه شود.
وی ادامه داد: تهران بعنوان هسته و مركز در تعامل با حومه است اگر این نباشد هزینه هایی كه به شهر متحمل می شود از اطراف بسیار سنگین خواهد بود. شاید افرادی برای كسب درآمد بیشتر به دنبال جدا كردن بخشی از تهران باشند اما این كار موقتی است. در حقیقت در مقطعی درآمدی حاصل می شود؛ اما معضلات بخش جدا شده غیر قابل حل باقی می ماند. بدین سان من مخالف جدایی ری و مابقی قسمت ها از تهران هستم، البته بدون شك باید مشكلات و مسائل این بخش ها باید حل و فصل شود.
عضو شورای شهر تهران در خاتمه افزود: تجربه چهاردانگه، اسلامشهر و حتی استقلال كرج مشكلاتی را ایجاد كرد و بهبودی هم حاصل نشد بنابراین نباید چنین تصمیماتی در مجلس پذیرفته شود شاید چنین تصمیماتی در نزدیكی انتخابات به صورت صحبت مطرح شود اما باید خیر و بركت برای مردم در نظر گرفته شود.1398/07/30
19:23:05
5.0 / 5
4164
تگهای خبر: تبلیغات , سلامت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس