تاخیر و لغو بیشتر از ۴۰۰ پرواز در آمریكا به سبب شرایط بد آب و هوایی

تاخیر و لغو بیشتر از ۴۰۰ پرواز در آمریكا به سبب شرایط بد آب و هوایی ال مور: طوفان ها و وضعیت نامساعد آب و هوایی در سراسر ایالات متحده آمریكا منجر به كشته شدن دست كم هفت نفر و گرفتار ماندن مسافران شده است.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، در ایالت "میزوری" در اثر حادثه ای ترافیكی در جاده های سیل زده شهرستان "بالینگر"، سه نفر جان باخته اند. اجساد دو كودك خردسال نیز در حالی در مركز "آریزونا" پیدا شده كه راننده خودرویی كه سوار بر آن بودند، اهتمام بر عبور از جاده ای سیل زده را داشته است. در این حادثه یك كودك نیز مفقود شده است.
در این میان هم چنین دو كشته دیگر در ارتباط با این طوفان ها گزارش شده كه یكی از آنها در "لوئیزیانا" و دیگری در "داكوتای جنوبی" بوده است.
این طوفان ها منجر به لغو و تاخیر در خیلی از پروازها نیز شده است، بطوریكه خیلی از افرادی كه برای تعطیلات روز شكرگزاری به سفر رفته بودند، هنگام بازگشت با مشكل مواجه گشته اند.
فرودگاه های "سانفرانسیسكو" و "نیوآرك" بیشترین لطمه را در این طوفان ها دیده اند و برخی پروازهای ورودی به سانفرانسیسكو به سبب شرایط نامساعد آب و هوایی بیشتر از چهار ساعت به تأخیر افتادند.
آمارها حاكی از آنست كه بیشتر از ۱۵۰ پرواز به داخل یا خارج از ایالات متحده تا بامداد دوشنبه لغو شده و بیشتر از ۲۷۰ تاخیر در پروازها رخ داده است. خیلی از جاده ها نیز در سراسر آمریكا همچون "وایومینگ" و "كلرادو" به سبب بارش سنگین برف مسدود شده اند.
طبق اعلام سرویس ملی هواشناسی ایالات متحده، بخش هایی از "نیوانگلند" و "نیویورك" با بارش شدید برف و دمای زیر صفر مواجه خواهند شد.
پلیس نیویورك روز یك شنبه به بیشتر از ۵۵۰ تصادف مربوط به طوفان در این ایالت واكنش نشان داده بود.
طوفان از ساحل غربی كالیفرنیا حركت كرده و با عبور از سراسر ایالات متحده، حالا به نیویورك رسیده است.
بنا بر گزارش اسكای نیوز، همین طور بارش برف تا بیشتر از ۵۰ سانتی متر در مناطقی از "پنسیلوانیا" تا "مِین" تا بامداد امروز (سه شنبه) پیش بینی شده است.1398/09/12
14:52:02
5.0 / 5
4190
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس