افتتاح ساختمان جدید شیرخوارگاه شبیر

افتتاح ساختمان جدید شیرخوارگاه شبیر به گزارش ال مور شهردار منطقه ۱۵ از برگزاری آیین افتتاح ساختمان جدید شیرخوارگاه «شبیر» كه به همت مجمع خیرین كشور در این منطقه ساخته شده است در روز جمعه اطلاع داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، وحیدرضا محمدی درباره ساختمان جدید شیرخوارگاه شبیر اظهار داشت: این ساختمان یكی از بزرگترین بناها با تجهیزات مدرن و به روز كشور است كه به همت مجمع خیرین كشور و جامعه خیرین حامی معلولان كشور و حمایت خیرین دیگر ساخته و متناسب با كودكان و منطبق بر استانداردهای بین المللی طراحی و معماری شده است.
وی با اشاره به اینكه این ساختمان با زیربنای ۷ هزار و ۱۴۰ متر مربع راه اندازی شده است، اضافه كرد: شهرداری منطقه ۱۵ هم با هدف بهره مندی بهینه كودكان از فضاهای این مركز به كمك خیرین آمده و مجموعه فعالیتهایی را در زمینه محوطه سازی، زیباسازی و فضای سبز در آن انجام داده است.
محمدی ضمن اشاره به فعالیتهای زیرسازی و اجرای عملیات مرمت و روكش آسفالت در این مركز افزود: عملیات تخریب و بازسازی جدول باغچه ها اجرا و ۶۰ متر طول تك جدول در این محوطه كار شده است.
به قول شهردار منطقه در زیرسازی و اجرای عملیات مرمت و روكش آسفالت محوطه جنوبی و شرقی هم به متراژ ۶۰۰ متر مربع اجرا و ۹۳ تن آسفالت در این مجموعه پخش شده است.
محمدی در تشریح اقدامات فضای سبز این مجموعه تصریح كرد: 1500 مترمربع فضای سبز در محوطه انجام و ۵ هزار بوته گیاه پوششی شامل انواع درختچه، ساناز و نسترن كاشته شده است.
وی درباره بام سبز ساختمان جدید شیرخوارگاه اظهار داشت: ۱۰۰ مترمربع بام سبز در ساختمان جدید اجرا شده كه فضای سبز زیبایی در طبقه سوم برای كودكان بوجود آورده است.

شهردار منطقه خاطرنشان كرد: برای زیباسازی محیطی مجموعه هم اقدامات خوبی انجام شده همچون اینكه دیوارهای ساختمان به متراژ هزار مترمربع و جداول داخل محوطه به متراژ ۵۰۰ مترمربع با رنگ پلاستیك رنگ آمیزی و پاكسازی شده است.

وی به نصب المانهای این مركز اشاره نمود و اضافه كرد: ۲ آلاچیق و ۵ سطل زباله در فضای سبز این محوطه نصب و۳۰۰ متر حفاظ و نرده رنگ آمیزی و ۲۵ مترمربع از دیوارهای مجموعه هم با نقاشیهای مناسب كودكان تزیین شده است.

بنا براعلام روابط عمومی منطقه ۱۵، محمدی در ادامه اظهار نمود: به منظور نگهداشت و پاكسازی این مركز شستشوی معابر، حمل كامیون خاك، نخاله و سرشاخه هم انجام شد تا برای این افتتاح آماده شود.
1398/09/27
18:16:31
5.0 / 5
4186
تگهای خبر: باغ , جامعه , ساخت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس