معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد:

پیشرفت ۲۵ درصدی پروژه راه اندازی تونل جمع آوری و هدایت آبهای سطحی بزرگراه فتح

پیشرفت ۲۵ درصدی پروژه راه اندازی تونل جمع آوری و هدایت آبهای سطحی بزرگراه فتح ال مور: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از كوشش برای تكمیل تونل جمع آوری و هدایت آبهای سطحی محدوده بزرگراه فتح تا آخر سال آتی آگاهی داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، مهندس صفا صبوری دیلمی ضمن اعلام پیشرفت ۲۵ درصدی عملیات اجرایی پروژه راه اندازی تونل جمع آوری و هدایت آبهای سطحی محدوده بزرگراه فتح با استفاده از ماشین حفار (TBM)، از پیگیری عملیات اجرایی این پروژه در چارچوب ۲ شیفت كاری در شبانه روز آگاهی داد و ابراز امیدواری كرد عملیات اجرایی این پروژه كه طبق برآوردهای اولیه ۳ سال به طول می انجامد، باتوجه به ملاحظات مربوط به حفاظت از غرب استان تهران در مقابل خطر سیلاب ظرف مدت ۱۸ ماه و نهایتا تا آخر سال ۱۳۹۹ به سرانجام برسد.
بنا براعلام روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، وی با بیان تكمیل عملیات سازه ای ۶۴۰ متر از طول این تونل ۴۲۰۰ متری، از فعالیت همزمان كارگاه سگمنت سازی بمنظور پشتیبانی از عملیات سازه ای تونل آگاهی داد و اظهار داشت: این تونل قسمتی از سامانه ۱۸ كیلومتری موسوم به شهریار است؛ سامانه ای كه وظیفه انتقال رواناب های مناطق ۲۱ و ۲۲ به رودخانه كرج را بر عهده دارد. پیش بینی می شود هزینه اجرایی راه اندازی كل این سامانه به ۸۰۰ میلیارد تومان برسد.
منبع:

1398/10/23
14:17:17
5.0 / 5
4073
تگهای خبر: شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس