تمهیدات ترافیكی داربی ۹۱

تمهیدات ترافیكی داربی ۹۱ به گزارش ال مور رئیس پلیس راهور پایتخت تمهیدات ترافیكی دربی روز ۱۷ بهمن را اعلام نمود.‎


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سردار مهماندار در حاشیه جلسه تمهیدات ترافیكی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن درباره تمهیدات ترافیكی برای مسابقه فوتبال پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: طبیعتاً بحث كنترل ترافیك ورزشگاه آزادی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و به همین خاطر همكاران من از ۷ بامداد روز پنجشنبه در معابر اطراف ورزشگاه آزادی مستقر خواهند شد و كنترل ترافیك را بر عهده خواهند گرفت.

وی با تاكید بر اینكه به هیچ عنوان رانندگان حق پارك خودرو های خویش را در رینگ اطراف ورزشگاه آزادی در ضلع غربی و چه در ضلع شرقی ندارند اظهار داشت: توقف خودرو فقط در پاركینگ ها خواهد بود البته هماهنگی لازم با مسئولین ورزشگاه انجام شده كه از آغاز بامداد درب پاركینگها باز شده و مردم می توانند از آن استفاده كنند.

‎وی افزود: با عنایت به تعداد نفرات بالایی كه برای حضور در ورزشگاه آزادی پیشبینی می نماییم طبیعتاً پاركینگهای اطراف ظرفیتی دارند كه طبق معمول شهرآوردهای پیش از این نزدیك مسابقه این پاركینگ ها پر می شوند به همین خاطر سفارش اول ما این است كه شهروندان از مترو و اتوبوس استفاده كنند و اگر با خودرو می آیند تلاش كنند زودتر در محل حاضر باشند كه بتوانند از این ظرفیت استفاده كنند.
سردار مهماندار با اشاره به اینكه ما از ساعت ۱۲ ظهر به بعد كم كم محدودیت ها را اعمال خواهیم كرد اظهار داشت: اجرای این محدودیت ها البته بستگی به پر شدن پاركینگ ها دارد و اگر ظرفیت پاركینگ ضلع غربی و شرقی پر شود ما محدودیتها را اعمال خواهیم كرد. این محدودیتها از داخل آزاد راه تهران كرج خواهد بود كه دیگر اجازه ورود به خودرو ها را از آزادی به سمت ضلع غربی و شرقی ورزشگاه نخواهیم داد. همین محدودیتها در معابر اطراف ورزشگاه اعمال خواهد شد و این یعنی كه محدودیتها از سمت حكیم و دهكده المپیك هم اعمال خواهد شد و اجازه تردد به خودرو ها را نخواهیم داد. محدودیت در راه خیابان شیشه مینا كه از جاده مخصوص به سمت ضلع غربی ورزشگاه هم هست اعمال خواهد شد و خودروهایی كه از این مسیر وارد شوند عموما باید در خیابان های "شیشه مینا" پارك كنند.
وی درباره تردد موتورسیكلت ها به ورزشگاه آزادی هم اظهار داشت: طبیعتا سفارش می نماییم كه آن روز با توجه به این كه مسیرهای منتهی به ورزشگاه مسیرهای آزادراهی و بزرگراهی است از حمل و نقل عمومی استفاده گردد و آنهایی كه به اجبار از موتورسیكلت استفاده می نمایند كلاه ایمنی داشته باشند و از منتهی الیه سمت راست حركت كنند.
به گفته وی این محدودیت ها تا آخر بازی و تخلیه شدن ورزشگاه آزادی ادامه خواهد داشت.

سردار مهماندار تصریح كرد: متاسفانه بعضی از عابران برای تردد از عرض مسیر اتوبان تهران ـ كرج استفاده می نمایند كه ما در همین جا تاكید می نماییم كسی از این مسیر عبور نكند.1398/11/16
23:32:10
5.0 / 5
4587
تگهای خبر: ایمنی , جشن , راهپیمایی , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس