اعطا خبر داد

بی اطلاعی شورا از بارگذاری در 06، پرونده 06 دو هفته به تعویق افتاد

بی اطلاعی شورا از بارگذاری در 06، پرونده 06 دو هفته به تعویق افتاد ال مور: عضو كمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از بی اطلاعی شورا نسبت به اقدامات شهرداری در مورد بارگذاری در مركز آموزشی 06 گلایه نمود.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، علی اعطا بامداد امروز در تذكر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اینكه تذكر من مربوط به تصمیم گیری در مورد مركز آموزشی 06 است كه به اشتباه به پادگان 06 معروف شده است، اظهار داشت: این مركز آموزشی زمینی به مساحت 49. 5 هكتار دارد كه مجوزی هم از جانب كمیسیون ماده 5 برای بارگذاری دارد كه البته باید به تصویب شورای عالی معماری و شهرسازی هم می رسید.

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به دنبال كردن مبحث بارگذاری در مركز آموزشی درجه داری 06 از جانب شهرداری اظهار داشت: هر گونه تصمیم گیری در مورد این مركز نیازمند آن است كه مستقیم افكار عمومی و نمایندگان مردم را در جریان بگذارند اما متاسفانه شورای شهر آنگونه كه باید در جریان پیگیری های شهرداری در جهت طرح مبحث و پیگیری تصویب طرح مركز آموزش درجه داری 06 از شورای عالی شهرسازی نیست.

وی با اشاره به اینكه لازم است از شورای عالی شهرسازی تشكر كنم. چون كه بنا به پیشنهاد و درخواست كمیسیون شهرسازی شورای شهر قبول كرده كه تصمیم گیری در مورد بارگذاری در این محدوده را دو هفته به تعویق بیندازد، اظهار داشت: كسی مخالف این نیست كه در این زمین بارگذاری معقول صورت گیرد اما لازم است این گونه تصمیم گیری های كلان برای شهر با اطلاع و آگاهی شهروندان، افكار عمومی و نمایندگان مردم صورت گیرد.
1396/11/03
13:21:12
5.0 / 5
4449
تگهای خبر: شهرداری , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس