معاون استاندار تهران خبر داد

بهسازی ۱۳ كیلومتر از كمربندی دوم تهران امسال

بهسازی ۱۳ كیلومتر از كمربندی دوم تهران امسال به گزارش ال مور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به پیشبینی بهسازی راه های مواصلاتی در بودجه سالجاری استان تهران از بهسازی ۱۳ كیلومتر كمربندی دوم تهران اطلاع داد.


محمد تقی زاده در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند بهسازی راه های مواصلاتی استان تهران اظهار داشت: وضعیت آسفالت کمربندی دوم از دورسون آباد به سمت جاده تهران- قم هم اکنون وضعیت مناسبی ندارد؛ بنابراین باید بهسازی در این راه صورت گیرد و روکش آسفالت تعویض شود.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی تدوین شده مقرر شد امسال ۱۳.۵ کیلومتر در راه رفت و برگشت این کمربندی توسط راهداری استان تهران عملیات بهسازی صورت گیرد البته اولین مرحله از عملیات بهسازی این مسیر شروع شده است که در این مقطع یک میلیارد تومان برای این امر هزینه خواهد شد.

تقی زاده افزود: در مجموع برای بهسازی کامل ۱۳.۵ کیلومتر این کمربندی حدود ۸ میلیارد تومان هزینه برآورد شده است.

معاون عمرانی استانداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به ضرورت تعریض مسیر بین دورسون آباد و حصارگلی سه پل اشاره نمود و اضافه کرد: در این راه سه پیچ خطرناک وجود دارد که گاه منجر به تصادفات فوتی شده است؛ ازاین رو مقرر شد از محل اعتبارات شهرداری باقرشهر و همینطور اعتبارات دهیاری، تعریض و اصلاح هندسی این پل ها صورت گیرد تا ایمنی آن افزایش یافته و تصادفات کاهش پیدا کند.
1399/03/02
11:20:29
5.0 / 5
2436
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس