بازگشایی اماكن ورزشی شهرداری تهران به جز مجموعه های آبی

بازگشایی اماكن ورزشی شهرداری تهران به جز مجموعه های آبی به گزارش ال مور رئیس كمیته ورزش شورای شهر تهران از بازگشایی اماكن ورزشی شهرداری تهران به جز مجموعه های آبی اطلاع داد.


حجت نظری در گفتگو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: پیش از آخر سال 98 بود که طی تذکری در صحن شورا خواهان تعطیلی اماکن ورزشی شهرداری تهران در جهت پیشگیری از انتشار کرونا شدم که این پیشنهاد مورد موافقت قرار گرفت و اماکن ورزشی شهرداری تهران شامل آبی و غیرآبی تعطیل شد.
نظری با اشاره به اینکه این تعطیلی تا امروز ادامه داشت، اضافه کرد: تمام تصمیمات مدیریت شهری در مورد کرونا در هماهنگی با مصوبات ستادملی مقابله با کرونا اتخاذ می شود و در هماهنگی با این تصمیم اماکن ورزشی متعلق به شهرداری تهران بازگشایی شد. البته اماکن ورزشی آبی همچنان تعطیل اند.

رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران با اشاره به اینکه دستورالعمل ها و پروتکل ها برای فعالیت اماکن ورزشی به تمامی آنها ابلاغ گردیده است، اظهارکرد: لازم است تمامی مجموعه ها این موارد را رعایت نمایند، ضمن اینکه این اماکن هم از جانب سازمان ورزش و شورای شهر بازرسی خواهد شد و شهروندان هم می توانند موارد تخلف را اعلام کنند.

به قول نظری، تمامی این اماکن قبل از بازگشایی ضدعفونی شده و تاکید شده تا به صورت منظم هم ضدعفونی شوند.

وی درباره زمان بازگشایی مجموعه های آبی شهرداری تهران هم اظهار داشت: با عنایت به ریسک بالایی که در این حوزه وجود دارد، فعلا این مجموعه ها تعطیل می باشد و نمی توان زمان دقیقی را برای بازگشایی آن اعلام نمود.

رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران در مورد اینکه آیا امکان دارد این اماکن باردیگر تعطیل شوند، خاطرنشان کرد: مهم ترین مولفه سلامتی مردم است و بهتر بود که دولت محترم آنقدر زود فرمان نرمال سازی شرایط را صادر نمی کرد، اما همانطور که گفتم ما هم تابع نظرات و تصمیمات ستادملی مقابله با کرونا هستیم. بنده احتمال تعطیلی باردیگر این اماکن را رد نمیکنم و اگر موارد مشکوکی گزارش شده یا آمارها نگران کننده شود برای حفظ سلامتی مردم احتمال تعطیلی باردیگر این اماکن وجود دارد.
1399/03/17
23:07:05
5.0 / 5
2257
تگهای خبر: سلامت , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس