افزایش غلظت ازن طی امروز

افزایش غلظت ازن طی امروز ال مور: بر طبق اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، امروز (19 شهریور ماه) افزایش غلظت آلاینده «ازن» پیش بینی می شود و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا در اولین ساعات امروز (۱۹ شهریور ماه) با عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک صبحگاهی در بعضی مناطق پرتردد افزایش غلظت ذرات معلق سبب کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس خواهد شد.

با تداوم جو آرام و کاهش تندی باد طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد، همین طور با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» غلظت این آلاینده در ساعات بعدازظهر افزایش پیدا خواهدنمود و پیش بینی می شود کیفیت هوا در بعضی مناطق در وضعیت نامطلوب باقی بماند.

در شامگاه با افزایش ترافیک بر غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افزوده می شود و احتمال می رود کیفیت هوا در پاره ای از مناطق پرتردد کم شود. با افزایش تندی باد در اولین ساعات روز فردا (۲۰ شهریور ماه) تا حدودی از غلظت آلاینده ها کم می شود و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به تدریج طی روز از تندی باد کاسته خواهد شد و مشابه با روز گذشته غلظت آلاینده ازن در ساعات بعدازظهر افزایش می یابد و به تبع آن کیفیت هوا در بیشتر مناطق کاهش پیدا خواهدنمود. در اواخر وقت فردا با عدم وزش باد مؤثر و تجمع آلاینده ها، برقراری وضعیت نامطلوب کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت پیش بینی می شود.

به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۹۴ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۱ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1399/06/19
14:45:33
5.0 / 5
1680
تگهای خبر: تولید , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس