همزمان با بازگشایی مدارس صورت می گیرد

تشدید نظارت بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی و خدمات رسانی تاكسیهای پایتخت

تشدید نظارت بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی و خدمات رسانی تاكسیهای پایتخت معاون نظارت و امورمناطق سازمان تاكسیرانی شهر تهران از تشدید نظارت بر شیوه نامه های بهداشتی مقابله با كرونا و سرویس رسانی مناسب در ناوگان تاكسیرانی همزمان با بازگشایی مدارس و شروع فصل پاییز آگاهی داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سید امیر هنجن با اشاره به این خبر اظهار داشت: همزمان با بازگشایی مدارس، تیم های بازرسی و گشت های نظارتی از 6: 30 بامداد در محل های تجمع مسافرین مستقر هستند و این اماکن را تحت رصد دارند که باتوجه به احتمال موج جدید کرونا در فصل پاییز، علاوه بر بررسی عملکرد و سرویس رسانی مناسب تاکسی ها، رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در ناوگان تاکسیرانی شهر تهران را نیز کنترل می کنند.

هنجن اضافه کرد: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، قانون 3 مسافر، الزام استفاده از ماسک برای تاکسیران و مسافر، ضدعفونی مستمر فضای تاکسی از مهمترین موارد دستورالعمل بهداشتی مقابله با کرونا است.

وی با اشاره به اینکه توزیع رایگان محلول های ضدعفونی کننده دست، سطوح و ماسک تنفسی طبق روال در حال اجراست، به آغاز توزیع ماسک های قابل شستشو در میان تاکسیرانان نیز اشاره نمود و اضافه کرد: تمهیدات و اقدامات اجرایی ویژه فصل بازگشایی مدارس و مقابله با موج جدید کرونا در فصل پاییز به تمامی مدیران، ناظران و گشت های نظارتی مناطق 22 گانه ابلاغ گردیده است.

هنجن نظارت بر جابه جایی مسافر، اعزام تاکسی های کمکی به محل های تجمع مسافرین و راه اندازی گشت مشترک ویژه نظارت بر سرویس مدارس با همکاری پلیس راهور را از دیگر تمهیدات سازمان تاکسیرانی شهر تهران برشمرد.

بنا براعلام روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرتهران، معاون امورمناطق و نظارت سازمان تاکسیرانی شهر تهران تصریح کرد: باتوجه به بازگشایی مدارس و امکان شکایات احتمالی، رسیدگی به پیام های 1888 با حساسیت بیشتری نسبت به قبل انجام می شود و با بهره گیری از این ظرفیت ارتباطی، پاسخگوی شهروندان هستیم
منبع:

1399/06/22
12:57:18
5.0 / 5
1429
تگهای خبر: خدمات , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس