استان تهران در رتبه بیست و نهم از نظر بودجه بهداشت و درمان

استان تهران در رتبه بیست و نهم از نظر بودجه بهداشت و درمان ال مور: استاندار تهران ضمن اشاره به افزایش سالانه ۲۰۰ هزار نفر جمعیت به استان تهران خواهان اختصاص سرانه بودجه بر مبنای تناسب جمعیت استان شد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی رئیس مجلس شورای اسلامی که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد، عنوان کرد: استان تهران در حوزه بودجه بهداشت و درمان از سرانه اندکی برخوردار می باشد و تنها هشت دهم میلیون ریال به ازاء هر نفر به ساکنان این استان اختصاص پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه استان تهران از نظر بودجه بهداشت و درمان بیست و نهمین استان کشور است اضافه کرد: با عنایت به افزایش سالانه ۲۰۰ هزار نفر جمعیت به استان تهران نیاز است که سرانه بودجه بر مبنای تناسب جمعیت برای راه اندازی فاضلاب، ساخت بیمارستان و انتقال آب اختصاص یابد.

طبق گزارش روابط عمومی استانداری تهران، استاندار تهران ضمن اشاره به وضعیت شهرستان های جنوب شرق تهران اظهار داشت: این چهار شهرستان از سرعت رشد جمعیت بالاتری نسبت به استان تهران برخوردار بوده بگونه ای که اگر سرعت رشد جمیت در استان تهران ۱.۲۴ باشد این سرعت در شهرستان های ورامین، پیشوا، قرچک و پاکدشت ۱.۷۳ درصد است.
منبع:

1399/11/24
18:57:55
0.0 / 5
553
تگهای خبر: بودجه , درمان , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس