رییس شورای شهر تهران:

تامین واكسن توسط شهرداری تهران هنوز در دستور صحن شورا قرار نگرفته است

تامین واكسن توسط شهرداری تهران هنوز در دستور صحن شورا قرار نگرفته است به گزارش ال مور رئیس شورای شهر تهران درباره اعمال نظارت شورا به موضوع تزریق واکسن در شهرداری تهران اظهار داشت: آنقدر حساسیت شهردار تهران به این مساله زیاد است که حساسیت شورا را نمی طلبد اما اگر متوجه شویم که امکان فرار واکسن وجود دارد، ورود می نماییم.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محسن هاشمی در حاشیه دویست و نود و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جناب آقای حناچی حساسیت ویژه ای نسبت به واکسیناسیون داشتند و موضوع سوءاستفاده از واکسن امروز در صحن عنوان شد. ایشان درخواست نمودند امروز صحبت هایی دراین زمینه داشته باشند.
وی ادامه داد: نخستین دستور امروز بحث گنجینه میراث فرهنگی است. دکتر حبیبی در طول عمر خود حدود ۳۵ هزار جلد کتاب خطی جمع آوری کرد که در منطقه ۷ شهرداری در معرض دید عموم قرار داشت. به سبب مشکلاتی که برای این ساختمان رخ داد قرار بود جابجایی برای نگهداری آثار رخ دهد؛ پس این گنجینه به ساختمانی در خیابان ولیعصر باغ فردوس انتقال داده شد و شهرداری تهران لایحه ای را برای حق بهره برداری از این ساختمان به شورای شهر ارائه کرد.
رئیس شورای شهر تهران درباره خارج شدن لایحه خرید واکسن از دستور کار شورای شهر تهران اظهار داشت: این طرح دو فوریتی بود برای تامین واکسن توسط شهرداری تهران که به هیات رئیسه ارسال شد و اصلا در دستور قرار نگرفت که بخواهد بیرون رود. در هیات رئیسه بحث هایی درباره آن انجام و قرار شد پخته تر شود و با ابعاد مناسب تری در دستور قرار گیرد. در نتیجه بحث تامین واکسن بصورت خصوصی توسط شهرداری تهران هنوز در دستور صحن شورا قرار نگرفته است.
وی درباره اعمال نظارت دقیق تر شورا نیز اظهار داشت: آنقدر حساسیت شهردار تهران به این مساله زیاد است که حساسیت شورا را نمی طلبد. اما اگر متوجه شویم که امکان فرار واکسن وجود دارد ورود می نماییم. در مناطق دیگر هم بوده است و این حساسیت خیلی جدی وجود دارد و سابقه نداشته است که در شهرداری تهران به این سرعت تعدادی را از کار برکنار کنند. تا حالا دو سه نفر از مقامات در حد رئیس ناحیه از کار برکنار شدند و شهرداری نظارت خوبی انجام می دهد.
منبع:

1400/02/13
19:18:36
0.0 / 5
253
تگهای خبر: باغ , خرید , ساخت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس