هوای پایتخت در محدوده قابل قبول است

هوای پایتخت در محدوده قابل قبول است ال مور: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، با وجود افزایش غلظت آلاینده «ازن» در بعضی مناطق پایتخت طی امروز (17 خرداد ماه)، تداوم و برقراری شرایط قابل قبول کیفیت هوا در پایتخت پیش بینی می شود.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان میدهد که وزش باد نسبتا شدید در بامداد امروز ( ۱۷ خرداد ماه) موجب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد و با وجود افزایش ترافیک صبحگاهی، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت.

حاکمیت ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر طی روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود. با این وجود در بعضی مناطق احتمال تولید و تجمع آلاینده «ازن» وجود خواهد داشت که تا حدودی سبب کاهش کیفیت هوا می شود. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت پراکندگی آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

با کاهش تندی باد تا بامداد فردا (۱۸ خرداد ماه) و افزایش تردد خودرو ها، کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت. با برقراری جو نسبتا آرام و عدم وزش باد مؤثر طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد علاوه براین با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده ازن در ساعات بعدازظهر بر غلظت این آلاینده افزوده خواهد شد و کیفیت هوا در بعضی مناطق کاهش پیدا خواهدنمود.

با افزایش تندی باد در ساعات پایانی فردا (۱۸ خرداد ماه) تا حدودی از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد شد بدین سبب برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۴ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۶۸ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/03/17
12:31:45
0.0 / 5
343
تگهای خبر: تولید , شركت , كیفیت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس