مدیر كل امنیتی و انتظامی استانداری تهران اعلام كرد

برگزاری دربی بدون تماشاگر در عصر پنجشنبه

برگزاری دربی بدون تماشاگر در عصر پنجشنبه به گزارش ال مور مدیر کل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری تهران از برگزاری دربی پایتخت در روز پنجشنبه از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی اطلاع داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محمد کرم محمدی امروز در انتها جلسه بررسی تمهیدات برای دربی روز پنجشنبه اظهار داشت: این جلسه با عنایت به بازی میان دو تیم استقلال و پرسپولیس که از بازیهای مهم و حساس کشور است برگزار گردید. با عنایت به اینکه کرونا و محدودیت های ناشی از شیوع آن در اولویت کار ما قرار داشته و در تمام بازی ها هم این مسئله مدنظر قرار داده شده تا رعایت پروتکلهای بهداشتی در ورزشگاه آزادی صورت گیرد و همینطور با بررسی سوابق بازی های گذشته که انجام شده، سعی کردیم برگزاری این بازی هم با رعایت پرتکل های بهداشتی هم همراه باشد.
وی ادامه داد: در جلسه امروز تاکید شد که پروتکلهای بهداشتی و انضباطی در رابطه با برگزاری بازی در ورزشگاه آزادی رعایت شود همه بازی ها بدون تماشاگر در این زمان انجام شده اما در ارتباط با برگزاری دربی با عنایت به اینکه هیات مدیره هم در ورزشگاه حضور پیدا می کنند عمدتا چند نفری برای حضور تایید می شوند که در این بازی هم از هر تیم ۲۰ نفر با عنایت به کارتی که برای آنها صادر می شود می توانند با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکلهای بهداشتی حضور پیدا کند.
وی افزود: تمام تلاش خویش را خواهیم کرد که هر چه در جلسه امروز تصویب شده، اجرایی شود.
کرم محمدی این را هم همینطور اظهار داشت: به لحاظ امنیتی مورد خاصی در تهران وجود ندارد و پیشبینی های لازم هم برای برگزاری این بازی انجام شده است.
مدیر کل امور امنیتی استانداری تهران در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه اگر این بازی به وقت اضافه کشیده شود به محدودیت منع تردد شبانه کشیده خواهد شد چه تصمیمی اتخاذ می شود اظهار داشت: این بازی در ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه شروع خواهد شد و اگر به وقت اضافه کشیده نشود پیش از اغاز محدودیت شبانه به اتمام می رسد اما اگر به وقت اضافه کشیده شود لیستی را پیگیری می نماییم که برای آن اسامی جریمه اعمال نشود.1400/04/19
18:52:23
0.0 / 5
228
تگهای خبر: جشن , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس