آلودگی هوای تهران برای چهارمین روز پی در پی

آلودگی هوای تهران برای چهارمین روز پی در پی با بیان شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (۲۰ دی ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد موثر در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان داده است که در بامداد امروز (۲۰ دی ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک صبحگاهی است. حاکمیت جو آرام در طول روز سبب تجمع آلاینده ها در مناطق پرتردد خواهد شد.

با استمرار پایداری جوی تا اواخر وقت دوشنبه (۲۰ دی ماه) همراه با افزایش ترافیک شامگاهی بر غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

با رشد ناپایداری جوی و احتمال بارش رگبار پراکنده تا بامداد روز سه شنبه (۲۱ دی ماه) تا حدودی از میزان غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد، هرچند با آغاز تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت که کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد را به دنبال دارد.

با رشد تدریجی ناپایداری جوی در طول روز و افزایش تندی باد پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد. وزش باد مؤثر تا اواخر وقت سه شنبه (۲۱ دی ماه) سبب کاهش غلظت ذرات معلق خواهد شد و پیشبینی می شود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۳۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۲۶ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس است.

منبع:

1400/10/20
13:09:52
0.0 / 5
255
تگهای خبر: شركت , كیفیت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس