تنفس هوای مطلوب در تهران برای پنج روز متوالی

تنفس هوای مطلوب در تهران برای پنج روز متوالی ال مور: بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، اکنون (12 مردادماه) کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار دارد و تهران برای پنجمین روز متوالی است که این شرایط را تجربه می کند.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران آلاینده شاخص، اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۹۹ و کیفیت هوای در وضعیت قابل قبول است.

آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ازن» با میانگین ۱۶۸ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت «ناسالم برای همه» قرار داشت.

غلظت آلاینده ها در ساعت ۸ بامداد امروز افزوده شد و به عدد ۱۰۲ رسید و در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار گرفت اما در ساعت ۹ باردیگر به عدد ۹۹ کم شد و در وضعیت قابل قبول قرار گرفت.

گفتنی است که شاخص کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم بندی می شود. بر طبق این تقسیم بندی از عدد صفر تا ۵۰ هوا "پاک"، از ۵۱ تا ۱۰۰ هوا "قابل قبول(سالم) یا متوسط"، از ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا "ناسالم برای گروههای حساس"، از ۱۵۱ تا ۲۰۰ هوا "ناسالم برای همه گروه ها"، از ۲۰۱ تا ۳۰۰ هوا "بسیار ناسالم" و از ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا "خطرناک" است.منبع:

1401/05/12
10:20:19
0.0 / 5
172
تگهای خبر: شركت , كیفیت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس