مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب خبر داد

ورود دادستانی به انتقال نمایشگاه ها به شهر آفتاب

ورود دادستانی به انتقال نمایشگاه ها به شهر آفتاب ال مور: مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب درباب آخرین وضعیت انتقال نمایشگاه ها به شهرآفتاب توضیحاتی ارائه نمود.


عباس تقدسی نژاد در گفت و گو با ایسنا، درباب آخرین وضعیت انتقال نمایشگاه ها به شهرآفتاب اظهار داشت: دادستان کل کشور باتوجه به اعتراضات مردمی در این خصوص وارد شده و دادستان نامه ای به معاون اول ریاست جمهوری ارسال کردند.
وی با اعلان اینکه به صورتی مدعی العموم وارد مسئله نمایشگاه ها شده تا مسئله انتقال نمایشگاه ها تعیین تکلیف شود، افزود: همیشه یک بهانه برای عدم انتقال نمایشگاه ها به شهرآفتاب وجود داشته که شهرآفتاب به لحاظ فضای نمایشگاهی نمی تواند پوشش خوبی بدهد که برای حل این مساله با کمک شهردار و شورای شهر با اختصاص بودجه مطلوب، ساخت و ساز فضاهای جدید را شروع کردیم و تقریباً تا اواسط امسال، حدود ۳۶ هزار متر به فضای نمایشگاهی اضافه خواهیم کرد.
تقدسی نژاد با تأکید بر این که امسال را سال توسعه فضای نمایشگاهی در نظر گرفتیم، اضافه کرد: با این توسعه عملا همه نمایشگاه های کشور قابلیت اجرا در سالن های نمایشگاهی شهرآفتاب را بدست می آورند. هرچند که توانایی برگزاری نمایشگاه کتاب و نفت را در شهرآفتاب داشتیم تا اما بخشی را در ساختمان تجارت جهانی برگزار نماییم که کارشناس نمایشگاه نفت آنرا رد کردند.
بگفته مدیرعامل شهر آفتاب، با ساخت ساختمان جدید بر طبق استاندارهای نمایشگاهی دیگر شهرآفتاب بطور کامل آمادگی میزانی از هر نمایشگاه را دارد.
وی در مورد آمادگی شهرآفتاب با تأکید بر این که صرف نظر از ساختمان تجارت جهانی برای نیمه دوم سال آمادگی برگزاری کلیه نمایشگاه تهران را داریم، اضافه کرد: هم اکنون نیز ۲۵ هزار متر فضای مفید نمایشگاهی داریم و حدود ۸۰درصد نمایشگاه ها در کشور کمتر از ۲۵ هزار متر نیاز به فضا و غرفه دارند و اگر امروز همه نمایشگاه به شهرآفتاب منتقل شود تا ۲۵ هزار متر آمادگی داریم، اما در مورد پوشش نمایشگاه های بزرگ نیز در اواسط سال جاری آمادگی پاسخگویی به نمایشگاه های بزرگ را داریم.

منبع:

1402/03/10
10:00:32
0.0 / 5
224
تگهای خبر: بودجه , تجارت , توسعه , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس