مزایای اخذ پاسپورت دومینیکا

مزایای اخذ پاسپورت دومینیکا یکی از بزرگترین دغدغه های خانواده ها بعد از مهاجرت، بحث اجاره منزل، اجاره دفتر و تحصیل فرزندان می باشد. مجموعه بریم گردشگری در تمامی موارد بالا، همراه شما بوده تا با کمترین استرس، نسبت به اجاره منزل و قرارداد ها و ثبت نام فرزندانتان در مدارس و دانشگاه ها اقدام کنید.


بریم گردشگری

وب سایت بریم گردشگری | Do Tourism با هدف معرفی جاذبه های گردشگری، هزینه زندگی، کسب و کار، قوانین و شرایط زندگی در امارات علی الخصوص دبی راه اندازی شده است. همچنین پیج اینستاگرام Do Tourism به عنوان یکی از پیج های پرطرفدار در بین ایرانیان امارات، تمامی اطلاعات مورد عزیزانی که قصد سفر توریستی به دبی را دارند را دارا می باشد.

 

ثبت شرکت در دبی

در زیر مزایای ثبت شرکت در دبی را بررسی خواهیم کرد:

 1. بازار پویا: دبی بازار پویایی دارد و برای شرکت های جدید و پیشرفته بسیار جذاب است. با ثبت شرکت در دبی، شما به بازاری پویا و پر از فرصت های تجاری وصل خواهید شد.
 2. محل جغرافیایی: دبی یکی از مهمترین مراکز تجاری در منطقه خاورمیانه است و برای شرکت هایی که در آن فعالیت می کنند، به عنوان یک مرکز واقعی جهانی شناخته می شود.همچنین، با ارتباطات خوب جاده ای، هوایی و دریایی، دسترسی به دیگر بازارهای خاورمیانه و جهان را فراهم می کند.
 3. سیستم مالی پیشرفته: دبی یک سیستم مالی پیشرفته و قوی دارد که به شرکت ها اجازه می دهد از خدمات بانکی، اعتباری و سرمایه گذاری بهره مند شوند.
 4. پایبندی به قوانین: دبی یکی از مناطقی است که پایبندی به قوانین و مقررات دقیقی

 

ثبت شرکت در دبی چقدر هزینه دارد ؟

 • شرکت LLC با 1 سهامدار 21500 درهم
 • شرکت LLC با 2 سهامدار  26000 درهم
 • جنرال تریدینک 1 سهامدار  35000 درهم
 • جنرال تریدینک 2 سهامدار 45000 درهم

در صورتی که نام شرکت معنی عربی نداشته باشد، مبلغ 2000 درهم به رقم های اعلام شده در بالا اضافه می گردد.

از طرفی بعضی از لایسنس ها نیاز به دریافت مجوز داشته که پس از بررسی منبع صادر کننده مجوز، هزینه به شما اعلام می گردد. همچنین بعضی از لایسنس های خاص مثل لایسنس مدیریت پروژه یا دیجیتال مارکتینگ، هزینه ای کمتر از هزینه های اعلام شده در بالا دارد.

 

مدت زمان مورد نیاز برای ثبت شرکت

کل فرآیند ثبت شرکت در دبی، کمتر از 10 روز کاری می باشد. که شامل تاییدیه امنیتی، انتخاب نام و ثبت تعداد سهم الشرکه و ثبت نهایی شرکت  می باشد. پس از ثبت شرکت درخواست صدور ویزا یا تغییر وضعیت ویزای شرکا  داده میشود که همزمان با صدور نوبت مدیکال، درخواست نوبت انگشت نگاری داده می شود که از 1 تا چند روز بعد خواهد بود. همچنین پس از دریافت نتیجه مدیکال، درخواست صدور لیبل ویزا ، صادر می شود تا اجازه خروج از امارات و برگشت به ایران را در صورت نیاز داشته باشید. پس از صدور کارت امارات آی دی، شرکا می توانند نسبت درخواست اقامت اعضای خانواده نیز اقدام کنند.

خدمات VIP

یکی از بزرگترین دغدغه های خانواده ها بعد از مهاجرت، بحث اجاره منزل، اجاره دفتر و تحصیل فرزندان می باشد.
مجموعه بریم گردشگری در تمامی موارد بالا، همراه شما بوده تا با کمترین استرس، نسبت به اجاره منزل و قرارداد ها و ثبت  نام فرزندانتان در مدارس و دانشگاه ها اقدام کنید.

 

انواع لایسنس شرکت در دبی

در دبی، چندین نوع لایسنس شرکت وجود دارد که برای ثبت شرکت در این منطقه قابل استفاده است. در زیر، برخی از انواع لایسنس شرکت در دبی را بررسی خواهیم کرد:

 1. لایسنس تجاری: این لایسنس برای شرکت هایی صادر می شود که در زمینه فروش کالاها و خدمات فعالیت می کنند.
 2. لایسنس حرفه ای: این لایسنس برای افرادی است که به صورت فردی در زمینه حرفه ای خود فعالیت می کنند، مانند مشاوره و خدمات مشابه.
 3. لایسنس صنعتی: این لایسنس برای شرکت هایی است که در زمینه تولید کالاها و صنایع فعالیت می کنند.

 

پاسپورت دومینیکا

مزایای اخذ این پاسپورت

پاسپورت دومینیکا، یکی از گزینه‌های محبوب برای افرادی است که به دنبال اخذ پاسپورت دوم هستند. دومینیکا یک کشور کوچک در جزیره‌ی کارائیب است که از طریق برنامه‌ی تهیه‌ی شهروندی به سرعت شهروندی دوم را ارائه می‌دهد. در ادامه، به برخی از مزایای اخذ پاسپورت دومینیکا می‌پردازیم:

 • امکان مسافرت آسان: پاسپورت دومینیکا به شما امکان مسافرت به بیش از ۱۴۰ کشور را می‌دهد. این شامل اکثر کشورهای اتحادیه اروپا و بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین است. شما بدون نیاز به ویزا یا با ویزای سفارت سرعت عبور از مرزها را تجربه خواهید کرد.
 • حق محافظت کننده‌ی دارایی: دومینیکا با ارائه‌ی پاسپورت دوم به شما امکان حمایت از دارایی‌هایتان را می‌دهد. با اخذ شهروندی دوم، می‌توانید دارایی‌های خود را در یک کشور پایدارتر و با سیستم حقوقی قوی‌تر قرار دهید و از مشکلات سیاسی یا اقتصادی در کشور مبدا خود جلوگیری کنید.
 • کسب فرصت‌های کسب و کار: پاسپورت دومینیکا می‌تواند در راه ایجاد فرصت‌های کسب و کار جدید مفید باشد. شما می‌توانید به سرعت شرکت‌های جدید راه اندازی کنید و به بازارهای بین‌المللی دسترسی پیدا کنید. بعلاوه، شما می‌توانید به سادگی مزایای مالی، مانند مالیات کمتر، سرمایه‌گذاری و تسهیلات بانکی بیشتر را دریافت کنید.
 • امنیت و آزادی شخصی: شهروندی دومینیکا می‌تواند به شما امنیت و آزادی شخصی بیشتری بدهد. در مواقع ضروری، می‌توانید به سرعت وارد کشوری با محیط امن شوید و از مزایای سیستم حقوقی کشور دومینیکا برخوردار شوید.
 • رﺗﺒﻪ 29 برترین گذرنامه‌های جهان
 • امکان دریافت سریع و آسان ویزای مولتی 10 ساله آمریکا، کانادا و استرالیا
 • امکان افتتاح حساب در بانک‌ها بین‌المللی و بهره‌مندی از مزایای آن
 • پایین‌ترین نرخ سرمایه گذاری در میان کشورهایی با برنامه شهروندی مشابه
 • مناسب ترین نرخ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ارزش گذرنامه
 • تابعیت مادام‌العمر و غیر قابل فسخ و غیر قابل سلب
 • ﻋﺪم ﻧﯿﺎز ﺑﻪ مصاحبه و ﺗﺴﻠﻂ ﺑﻪ زﺑﺎن‌ﻫﺎی ﺧﺎرﺟﯽ
 • عدم نیاز به سفر به کشور دومینیکا جهت دریافت حق شهروندی و گذرنامه
 • عدم نیاز به حضور اجباری در کشور دومینیکا پس از دریافت حق شهروندی و گذرنامه
 • امکان تأسیس شرکت و انجام امور تجاری در کشورهای مختلف دنیا از جمله انگلستان
 • امکان دریافت پذیرش از دانشگاه‌های معتبر دنیا (بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی)
 • معافیت از هر گونه مالیات بر درآمد جهانی یا سود سرمایه

 

مراحل دریافت پاسپورت دومینیکا

اگر هنوز هم نمی دانید چطور پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید، مراحل دریافت گذرنامه دومینیکا به شرح زیر است:

 • تکمیل فرم های مربوط به دریافت پاسپورت
 • تهیه مدارک درخواست شده و ارسال آنها
 • پس از بررسی پرونده و انجام تحقیقات نامه اعلام نظر دولت را دریافت خواهید کرد
 • در صورت تایید پرونده، متقاضی باید هزینه های مربوطه را به حساب دولت واریز کند.

 

دریافت پاسپورت دومینیکا یکی از روش های سفر به دغدغه و بدون نیاز به ویزای کانادا است و دارنده آن با خیالی آسوده می تواند به این کشور و به طور موقت سفر کند و سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا امکان پذیر شود.

در نهایت، در نظر داشته باشید که اخذ پاسپورت دومینیکا نیازمند مطابقت با مقررات و قوانین کشور است. بهتر است قبل از هر گونه تصمیم‌گیری، از طریق مشاوره‌ با متخصصین ما، اطلاعات دقیق و به‌روز را دریافت کنید.

چرا Do Tourism ؟

مجموعه ما برای دریافت پاسپورت دومینیکا با کارگزارهایی که مستقیما با دولت دومینیکا قرارداد دارند، همکاری می کند که برای دریافت تابعیت دوم بسیار حیاتی است. با توجه به هزینه بالا و فرایندهای حقوقی پیچیده ای که در این مسیر وجود دارد، نمی توان به هر مچموعه ای اطمینان کرد. این مجموعه صدها پرونده موفق در زمینه اخذ اقامت دومینیکا و ثبت شرکت در دبی داشته که خود گواه اعتبار این مجموعه می باشد. این مجموعه از زمان امضای قرارداد، در تمامی مراحل شامل ثبت مدارک و پروسه بررسه امنیتی، دریافت موافقتنامه شهروندی شما از دولت، پرداخت مبالغ سرمایه گذاری به دولت و نهایتا صدور شناسنامه و پاسپورت دومینیکای شما و اعضای خانواده، همراه شما هستیم.

پاسپورت دومینیکای خود را در کمتر از 4 ماه دریافت کنید و به مشکلات تجاری، بانکی و مسافرتی خود پایان دهید. به عنوان یک شهروند دومینیکا شما مجاز به سفر به 146 کشور بدون ویزا، زندگی و کار در بریتانیا و افتتاح حساب بانکی در هر بانکی در جهان هستید.

1402/06/20
22:15:58
0.0 / 5
447
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس