استاندار تهران خبر داد

تولید شركت پسماند شهری در جنوب شرق استان

تولید شركت پسماند شهری در جنوب شرق استان ال مور: استاندار تهران از ثبت شركت پسماند (ویژه زباله های شهری) تا آخر سال جاری اطلاع داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محمدحسین مقیمی خواهان جدی گرفتن مبحث پسماند از جانب شهرداران استان شد و تاكید كرد: امسال در بودجه سال ۹۷ رقم خوبی از جانب دولت به مدیریت پسماند تخصیص داده شده و اگر به فكر تأسیس شركت های پسماند نباشیم نمی توانیم از این بودجه سهمی داشته باشیم.

وی با اشاره به این نكته كه در جلسات شورای برنامه ریزی و توسعه استان كه مشترك با شهرستان ها برگزار می گردد برنامه ریزی برای ۴سال آینده شهرستان ها انجام می گردد خواهان مشاركت و عرضه نظرات كارشناسی اعضای جلسه شد.

استاندار تهران اراضی شهرستان پاكدشت را زرخیز و مستعد توسعه بخش كشاورزی استان توصیف كردوافزود: برای صیانت از این اراضی باید سایت پسماند (زباله سوز) ویژه شهرستان های جنوب شرق استان (پاكدشت، ورامین، قرچك و پیشوا)و با سهامداری هشت شهر برای پسماند شهری تولید نماییم.

وی از ثبت شركت پسماند (ویژه زباله های شهری) تا آخر سال جاری اطلاع داد و اظهار داشت: كارهای مربوط به عملیات اجرایی این شركت وجانمایی آن از اول تیرماه سال آینده آغاز می گردد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، مقیمی در ادامه با اشاره به استقرار سه شهرك صنعتی در شهرستان پاكدشت خواهان تعیین تكلیف پسماند صنعتی این شهرستان شد و خاطرنشان كرد: كارهای مطالعاتی و جانمایی مربوط به ایجاد سایت شماره یك پسماند صنعتی انجام شده و عملیات مربوط به احداث راه دسترسی به این مركز در آینده ای نزدیك آغاز خواهد شد.1396/12/02
09:16:32
5.0 / 5
5144
تگهای خبر: آینده , بودجه , توسعه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس