سنندجی خبر داد

خدمات رسانی اتوبوسرانی از 15 اسفند، تقویت خطوط و سرویس دهی 24 ساعته به شهروندان

خدمات رسانی اتوبوسرانی از 15 اسفند، تقویت خطوط و سرویس دهی 24 ساعته به شهروندان ال مور: مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به در پیش بودن روزهای پایانی سال و افزایش تعداد مسافران در خطوط اتوبوسرانی تهران اظهار داشت: با تدابیر ویژه ای جهت سهولت جابجایی شهروندان محترم به پیشواز نوروز می رویم.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، پیمان سنندجی با بیان این كه طرح پیشواز از نوروز در این مجموعه هم اجرایی خواهد شد، اظهار داشت: از 15 اسفند ماه ناوگان اتوبوسرانی در آماده باش كامل بوده و با تمام ظرفیت به شهروندان خدمات رسانی خواهیم كرد.
مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی شهر تهران اظهار نمود: ضمن شناسایی مكان هایی كه تقاضای سفر بیشتری دارند نسبت به افزایش خطوط منتهی به این مراكز اقدام خواهد شد، همینطور هماهنگی لازم با شركتهای بخش خصوصی به منظور اشتغال حداكثری ناوگان خطوط تحت پوشش و افزایش ساعات كار اتوبوسرانان بخش خصوصی در صورت ضرورت هم صورت گرفته است.
وی اضافه كرد: رفع نقایص فنی اتوبوس ها به منظور فعال سازی ناوگان اتوبوسرانی، رفع نقایص ظاهری اتوبوس ها، رفع نقص دستگاههای كارت خوان اتوبوسهای بخش عمومی و برنامه ریزی به منظور فعال سازی دستگاههای كارت خوان بلیت و الكترونیك اتوبوسهای بخش خصوصی، از دیگر اقدامات در دستور كار برپایه طرح پیشواز از نوروز است.
مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با تاكید بر اینكه با برنامه ریزی بعمل آمده نسبت به نظافت اتوبوس ها به صورت ویژه اقدام و كلیه اتوبوس ها شب ها شستشو و ضد عفونی خواهند شد، خاطرنشان كرد: حضور مستمر عوامل گشت خطوط و نظارت دقیق بر مسیر مبادی و مقاصد خطوط هم با دقت و جدیت اجرایی می گردد.
سنندجی ادامه داد: به منظور رفاه حال شهروندان محترم جهت عزیمت به حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره ) و مزار شهدای گرانقدر و زیارت اهل قبور در دو روز پنجشنبه و جمعه متوالی منتهی به آخر سال سرویس های ویژه ای از پایانه ها و میادین بزرگ سطح شهر همچون آزادی - انقلاب اسلامی - رسالت - خراسان - راه آهن - شوش - شهرری - خزانه بخارائی -نازی آباد - خاوران – محمدیه - فلكه های اول و دوم تهرانپارس-ابوذر-تهرانسر-شهرك ولیعصر-دولت آباد و صادقیه به سمت بهشت زهرا (س) و برگشت آنهابه مبادی اولیه برقرار خواهد گردید، ضمن آن كه خطوط منتهی به بهشت زهرا ( س) با عنایت به میزان متقاضیان سفر تقویت خواهند شد.
وی نظارت دقیق بر وضعیت ظاهری اتوبوسها و شستشوی روزانه آنها و شناسایی ایستگاههای فاقد روشنایی خط كشی، تابلو،... جهت رفع عیب توسط پیمانكاران شهرداری مناطق را از دیگر اقدامات در دستور كار دانست و اظهار داشت: طبق سال های گذشته در ایام پایانی امسال هم با عنایت به افزایش مراجعات به مراكز خرید، اتوبوس های خطوط منتهی به مراكز خرید و بازار افزایش خواهند یافت.
مدیر عامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه تصریح كرد: اطلاع رسانی به مسافرین در مورد افزایش ساعات كار خطوط، اجرای دقیق و نظارت برخطوط زمان بندی شده، برنامه ریزی به منظور فعال سازی واحدهای امدادی و تعمیرگاهی همچون امداد خودرو، آمادگی و نظارت بر برگزاری مراسم چهارشنبه آخر سال و شناسایی نقاط و خطوط حادثه ساز، از دیگر اقداماتی است كه در طرح پیشواز از بهار اجرایی می گردد.
بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیك شهرداری تهران، وی در انتها با اشاره به برنامه اجرایی خدمات به ستاد گردشگری شهر تهران تصریح كرد: تقویت خطوط و ناوگان 24 ساعته در خطوط شبانه هم در جهت خدمات رسانی بهتر و مناسب تر به شهروندان صورت خواهد گرفت.1396/12/19
17:17:37
5.0 / 5
4570
تگهای خبر: خدمات , خرید , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس