در گفت وگو با ایسنا اعلام شد

اصلاح حقوق آتش نشانان از این ماه، نوسازی ناوگان آتش نشانی

اصلاح حقوق آتش نشانان از این ماه، نوسازی ناوگان آتش نشانی ال مور: رئیس كمیته بودجه شورای شهر تهران از اصلاح پرداخت حقوق آتش نشانان از ماه جاری اطلاع داد.


مجید فراهانی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینكه در بازدیدهای متعددی كه از ایستگاه های آتش نشانی داشتم، آتش نشانان به خصوص نیروهای قرار دادی خواهان اصلاح پرداخت حقوق شان بودند، اظهار داشت: آتش نشانان اعتراضات زیادی در این زمینه داشتند و خواستار این بودند كه حقوقشان متناسب با شرایط كاریشان لحاظ شود.
وی با اشاره به اینكه ما هم در شورای شهر خواهان آن بودیم كه حقوق آتش نشانان باتوجه به سختی كار و حجم كار آنها افزایش یابد، اظهار داشت: خوشبختانه در دورانی كه حسینی مكارم سرپرستی شهرداری تهران را برعهده داشت طی بخشنامه ای به مدیرعامل آتش نشانی دستور دادند تا این مهم لحاظ شود و قرار شد از ماه جاری حقوق آتش نشانان برپایه سختی و نوع كار تصحیح شود.
رئیس كمیته بودجه شورای شهر تهران در مورد وضعیت تجهیزات آتش نشانان هم اظهار داشت: باوجود اینكه بودجه 97، انقباضی بسته شده است و شاهد كاهش 20درصدی بودجه 97 نسبت به سال 96 بودیم اما در چند مورد خاص همچون هوشمندسازی و خرید تجهیزات آتش نشانی افزایش اعتبارات خوبی داشتیم كه باید در سال 97، نسبت به نوسازی و خرید تجهیزات آتش نشانی اقدام نمایند.
وی با اشاره به اینكه در كمیته تخصیص باید كل مجموعه اعتبارات تخصیص داده شود و امید است با پیگیری های انجام شده توسط سازمان آتش نشانی نسبت به نوسازی تجهیزاتی كه در گذشته صدمه دیده همچون تجهیزاتی كه در حادثه پلاسكو از بین رفته اقدام نمایند اظهار داشت: همینطور لازم است كه گزارش نوسازی به مردم داده شود تا نوسازی ناوگان بخصوص خودروهای آتش نشانی كه از اهمیت بالایی برخوردار است، با موفقیت صورت گیرد.1397/03/19
14:32:10
5.0 / 5
4894
تگهای خبر: بودجه , خرید , نوسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس