مدیر تئاتر شهر منصوب گردید

مدیر تئاتر شهر منصوب گردید ال مور: تهران- سعید اسدی با حكم مدیركل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان مدیر مجموعه تئاتر شهر منصوب گردید.


به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا از اداره كل هنرهای نمایشی، اسدی پیش از این مدیریت امور بین الملل اداره كل هنرهای نمایشی را بر عهده داشت.
در حكم اسدی آمده است: «ضرورت دارد با برنامه ریزی، تعیین و تبیین ضوابط كارشناسانه با معیار شورای هنری و تعامل مبتنی بر احترام، بهترین و صحیح ترین تصمیم ها اتخاذ و به انجام رسانده شود.
ارتقای ساختار اداری، شفاف سازی در ضوابط و مقررات، ارتباط و پاسخگویی به موقع به مراجعان، در كنار مدیریت هوشمندانه هنری و ترسیم چشم انداز دقیق از اجراهای نمایشی و تشخص بخشی به تالارهای مجموعه می­تواند زمینه ساز افزایش بهره وری از توان و امكانات موجود و هم ارتقاء میزان رضایت مندی هنرمندان ومخاطبان گردد. تعامل سازنده با مخاطبین آثارهنری و گسترش دایره تماشاگران تئاتر با هدف نهایی ارتقاء فرهنگی جامعه و رونق بخشی به هنر نمایش هم از اولویت های مدیریت این مجموعه می تواند باشد.»
سعید اسدی، متولد 1352 در كرمانشاه، دانش آموخته تئا تر و سینما، مدرس دانشگاه، نمایشنامه نویس و پژوهشگر تئا تر است.
مدیریت مركز تئا تر مولوی دانشگاه تهران، دو دوره دبیری، داوری و بازخوانی چندین دوره از جشنواره های ملی و بین المللی تئا تر فجر، سوره، ماه، حقیقت، تجربه و تئا تر دانشگاهی و داوری نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی جشنواره های دانشگاهی بخشی از فعالیت های اجرایی سعید اسدی است.
اسدی همینطور مقالات متعددی همچون مقاله علمی پژوهشی «نشانه شناسی نام در نمایشنامه» در مجله هنرهای زیبا، مقاله علمی پژوهشی «درآمدی بر روایت شناسی نمایش با نگاهی به نظریه های متأخر روایت شناسی» در فصلنامه تئا تر، مقاله علمی پژوهشی «تكوین زیر میدان موج نوی تئا تر ایران» در مجله علوم اجتماعی دانشگاه تهران، «آسیب شناسی تئا تر دفاع مقدس» در مجله صحنه، «ونسان ونگوگ» در فصلنامه هنر و… را منتشر نموده است.
نگارش نمایشنامه های «سرود دوباره كلات»، «تیره مثل سوءتفاهم»، «تجیر بلور»، «بزرگراه»، «لیبرو می خشكد»، «سایهٔ دار بر دار»، فیلمنامه های «بغض باویال»، «گیس های سوخته» و «نیمه تاریك ماه» و كارگردانی نمایش های «جزیره» اثر فوگارد، «سرود دوباره كلات»، «تكرار یك پرده» و فیلم های «تو برخوان و بر گوی با راستان»، «بازگشت» و «كافه» از فعالیت های هنری اسدی است.
پیش از این پیمان شریعتی مدیریت این مجموعه را برعهده داشت.
فراهنگ**3009** 9053


1397/04/06
14:39:59
5.0 / 5
4888
تگهای خبر: جشن , جشنواره , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس