گشوده شدن درهای باغ ملی به صورت 24ساعته بزودی

گشوده شدن درهای باغ ملی به صورت 24ساعته بزودی به گزارش ال مور عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از گشوده شدن درهای باغ ملی به صورت 24ساعته برای مردم اطلاع داد.


احمد مسجد جامعی در گفت وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت سردر باغ ملی و میدان مشق كه توسط شهرداری در دوره مدیریت پیشین با صرف مبالغ میلیاردی بهسازی شد، اظهار داشت: قبل از این اعلام نموده بودم كه شهرداری تهران برای بازسازی این فضاها بیشتر از 20 میلیارد تومان هزینه كرده و این فضاها عمومی و برای همه مردم است و فضای خاص برای دستگاه خاصی نیست.
وی با اشاره به اینكه میدان مشق و باغ ملی از بناهای شناسنامه دار تهران است، اضافه كرد: این فضا با معماری ویژه اواخر دوره قاجار و پهلوی اول از عناصر هویت ساز تاریخ شهر تهران به حساب می آید، اما شاهد بودیم كه درهای باغ ملی پس از اتمام ساعت كاری بسته می گردد و این در حالیست كه خیلی از مراكز دیدنی و موزه ها در این راستا قرار دارد اما درها بسته می گردد و مردم پشت درهای بسته می مانند.
مسجد جامعی با اشاره به برنامه شهرداری برای احیاء حیات شبانه خاطرنشان كرد: باز شدن درهای مجموعه باغ ملی می تواند گام موثری در جهت احیاء حیات شبانه تهران داشته باشد كه خوشبختانه حالا خبرهای خوبی به گوش می رسد و برپایه رایزنی های انجام شده درهای باغ ملی به صورت 24 ساعته بروی مردم گشوده خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه بارها پیگیر این مورد بودیم تا این فضا شب ها هم برای مردم در دسترس باشد، اظهار داشت: خوشبختانه با خبر شدیم كه به دنبال رایزنی ها با وزارت خارجی بزودی فضای باغ ملی، شبها هم برای مردم در دسترس خواهد بود.1397/10/15
13:18:41
5.0 / 5
4642
تگهای خبر: باغ , بهسازی , شهرداری , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس