، بررسی جزئیات بودجه ۹۸،

تابلوهای اخطار دهنده در اماكن مورد نیاز معلولان نصب می شود

تابلوهای اخطار دهنده در اماكن مورد نیاز معلولان نصب می شود به گزارش ال مور نمایندگان مجلس در مصوبه ای مقرر كردند تابلوهای راهنمایی و هشداردهنده در كلیه اماكن مورد نیاز معلولان نصب شود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی بعدازظهر امروز (سه شنبه) بندالحاقی ۳ تبصره ۸ لایحه بودجه را به تصویب رساندند كه برپایه آن وزارت راه و شهرسازی و شهرداری ها مكلفند نسبت به نصب علائم و نشان ها، تابلوهای راهنمایی و تابلوهای هشداردهنده در كلیه اماكن مورد نیاز معلولان اقدام نمایند.
نمایندگان همچنن بند ح تبصره ۸ لایحه بودجه را به تصویب رساندند كه به باعث آن شركتهای آب منطقه ای و سازمان آب و برق خوزستان مجازند از محل منابع داخلی خود و بخشی از اعتبارات طرح های تعادل بخشی و تغذیه مصنوعی در چارچوب وجوه اداره شده نسبت به تأمین هزینه های خرید و نصب كنتورهای حجمی و هوشمند چاه های آب كشاورزی اقدام نموده و به صورت اقساطی با روشی كه توسط دستگاه اجرایی مربوطه تعیین می شود، اصل و كارمزد این تسهیلات را از صاحبان این چاه ها دریافت نمایند. صد درصد (۱۰۰%) اقساط وصولی برای اجرای طرح های احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی در اختیار شركت های آب منطقه ای استان ها و سازمان آب و برق خوزستان قرار می گیرد.1397/12/07
19:28:46
5.0 / 5
4324
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس