لباس های مدرن مهمانداران و خلبانان

لباس های مدرن مهمانداران و خلبانان به گزارش ال مور، به نقل از ركنا لباس های گوناگونی برای مدهای مختلف طراحی می گردد ,تمام مشاغل یونیفرم و لباس خاص خود را دارند كه هر كدام نشان از فرهنگ ,ماهیت و زیبایی آن كشور و شغل می باشد. باید گفت كه یكی از شیك پوش ترین مشاغل ؛ خلبانی و مهمانداری می باشد و البته طراحان بسیاری در این مد فعالیت و علاقه نشان می دهند و سعی می كنند با یكدیگر رقابت نمایند.


این بار ما طراحی زیبایی در خط هوایی چین مشاهده می كنیم كه رهبری گروه هنرمندان زیر نظر طراحان به نامی همچون Balenciaga و Lacroix می باشد , این لباس ها از آن چه كه افراد انتظار می كشند بسیار متفاوت و زیباتر می باشد به طوری كه برخی ها ترجیح می دهند آن ها را برای مهمانی Party ها و مناسبت های گوناگون دیگرشان تهیه كنند و بپوشند.
Laurence Xu كه یكی از همین طراحان لباس است ,الگوهایی مدرن با در نظر گرفتن اصول سنت ای كه وجود دارد , یونیفرم های هواپیمایی Hainan را طراح كرده , وی نوعی به روز رسانی در الگوهای سنتی اِعمال كرده كه آن ها را چشم نواز جلوه می دهد ,
او برای آن كه به مخاطبان مد نشان دهد كه الگوهای طراحی شده وی عملی و كاربردی می باشند ,نمونه ای از آن ها را دوخته و خلبان هایی را به آن ها آراسته است كه البته با این كارش دیگر هیچ جای شبه ای برای بد بودن آثارش باقی نمی گذارد.
او در نمایشگاهی 4 ژوئیه در پاریس در سال 2017 آثارش را به نمایش همگان گذاشت ,دسته بندی مدل ها به این صورت می باشد ؛ مدل لباس های براق، باریك و كت های مخصوص (برای زنان) و كت و شلوار (برای مردان) استفاده می شود.
 
تركیب دو فرهنگ مجزا در یك لباس ؛
این لباس ها تركیب ویژگی های مختلف دو فرهنگ متمایز است. خطوط هوایی Hainan توضیح می دهد كه ” تركیب عناصر زیبایی شناسی شرق كلاسیك و مدرن با ظاهر كلاسیك مدرن غربی، بیانگر پرورش قدرت در این حیطه و ورود مدی جدید به لباس ها و یونیفرم ها می باشد.
بدین ترتیب ، مفهوم یك لباس و چیزی كه افراد می خواهند در محل كار خود از آن بهرمند گردند با پرهیز از متاع و مدل های خسته كننده و یكسان و بوجود آوردن چیزی كه شاغلین برای پوشیدن به آن افتخار می كنند , بوجود می آید و دوخته می شود.
Cheongsam از برجسته ترین لباس های زنانه سنتی چین است.حال آنكه با استفاده از الگوی الهام گرفته شده از هنر Art شرقی، (تصاویری مثل ابرها چاپ شده در امتداد یقه خود را با یك جایگزین دریایی و كوه نقاشی در قسمت پایین تر) به گونه ای سنت را امروزی كرده است.
اگر چه یك ظاهر جدید با نام تجاری جدید است اما Laurence Xu طرح های خود را با استفاده از الهام گرفتن از هنر شرق و تاكید وی بر این هنر , این لباس ها را به نسل قبلی برده و آن ها به شكلی مدرن در آورده است.
 
1396/04/31
21:35:39
5.0 / 5
5721
تگهای خبر: مد , فشن , لباس , مدرن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس