مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران خبر داد

هوشمندسازی مراكز خرید و فروش خودرو در تهران بزودی

هوشمندسازی مراكز خرید و فروش خودرو در تهران بزودی ال مور: به زودی مقرر است مراکز خرید و فروش خودرو در تهران هوشمند شوند و بگفته مسئولان شهرداری تهران، این رخداد سبب ایجاد امکان خرید و فروش خودرو در فضای مجازی خواهد شد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سیدعلی مفاخریان - مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اعلان اینکه مراکز فروش خودرو به سمت هوشمند سازی حرکت می کند و این امر با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران انجام می شود، اضافه کرد: پنج پروژه هوشمندسازی با حضور شهردار تهران اواخر سال قبل راه اندازی شد و چند پروژه نیز سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد.
وی از هوشمندسازی مراکز خرید و فروش خودرو آگاهی داد و اظهار داشت: هوشمندسازی این مراکز به مراجعه کنندگان این امکان را می دهد که در طول هفته نیز از ظرفیت شبکه مجازی استفاده نماید و خودرو را به فروش رسانند.
مفاخریان در ادامه درباره میزان خرید و فروش خودرو در مراکز موجود اظهار داشت: بطور مثال در چیتگر ۲۰۰ تا ۳۰۰ دستگاه خودرو معامله می شود. در ایام مقرر حدودا سه هزار خودرو به مراکز وارد می شود و ۱۰ درصد از آنها به فروش می رسد.
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران درباره تخلفات صورت گرفته در مراکز خرید و فروش خودرو، اظهار داشت: بیشتر تخلفات در این مراکز به شکل واسطه گری و کلاهبرداری اتفاق می افتد، اما باتوجه به اصالت سنجی هایی که توسط کارشناسان رسمی آگاهی و دفاتر اسناد رسمی انجام می شود، همه امور به شکل قانونی پیگیری می شود.
وی با اشاره به اینکه در گذشته کاربری مراکز خرید و فروش به خودرو های ایرانی اختصاص پیدا می کرد، افزود: هم اکنون خودرو های خارجی نیز در این مراکز معامله می شود.
مفاخریان همین طور از راه اندازی بخش خرید و فروش موتور، باتوجه به افزایش قیمت آنها خبر داد: با شروع به کار مرکز خرید و فروش خودرو بوستان ولایت در سال ۱۴۰۰، یک روز به غیر از روز جمعه به خرید و فروش موتور تعلق می گیرد.
بنابر اعلام سایت شهر، وی درباره اقدامات جدید در زمینه خرید و فروش موتور برقی و موتور بنزینی هم اظهار داشت: موتورها کارشناسی و اصالت سنجی می شوند، این امر برای خریداران مهم می باشد. در ادامه قیمت موتور افزایش می یابد و در سطح معاملات تجاری سازی قرار می گیرد.
مفاخریان با اعلان اینکه بهره برداری از مراکز خرید و فروش خودرو توسط پیمانکاران صورت می گیرد، درباره مبلغ دریافتی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران بیان کرد: انتخاب پیمانکاران بوسیله مزایده انجام می شود و مبلغ مشخصی از درآمد مراکز خرید و فروش خودرو بواسطه پیمانکاران به شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل پرداخت می شود.
منبع:

1400/01/10
00:34:39
0.0 / 5
551
تگهای خبر: خرید , دستگاه , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس