مدیركل خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد

امادگی تهران برای مقابله با بارش ها و طوفان های بهاری

امادگی تهران برای مقابله با بارش ها و طوفان های بهاری ال مور: مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به پیش بینی بارش باران های شدید همراه با طوفان و گرد و غبار ظرف روزهای آینده از آمادگی مناطق و نواحی شهر تهران برای مقابله با بارش ها و طوفان های بهاری آگاهی داد.


اصغر عطایی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح آمادگی شهرداری تهران برای بارش های بهاری اظهار داشت: باتوجه به بارش های بهاری که از قبل هم پیش بینی شده بود و در ایام گذشته نیز شاهد بارش های شدید همراه با طوفان و گردوغبار بودیم، آمادگی خوبی در سطح مناطق 22گانه و نواحی 124 گانه به وجود آمده است و در حقیقت بسیج کاملی برای مقابله با حوادث احتمالی به وجود آمده است.
وی ادامه داد: از روزهای گذشته بطور کامل مسیل ها و کانالها رصد و پایش شده و پاکسازی های لازم انجام شده است. همین طور تجهیزات مورد نیاز شامل "اره موتوری و بالا بر" برای بارش های بهاری که بیشتر بصورت لحظه ای است و ممکنست در هر زمان محدوده ای از شهر را درگیر کند تامین شده تا در صورت شدت باد و سقوط درختان موضوع به سرعت حل و فصل شود.
عطایی افزود: خوشبختانه تا کنون مشکلی در زمینه آبگرفتگی وجود نداشته است و تنها در چند مورد بصورت جزئی شاهد شکستگی درختان آن هم بصورت شکستگی شاخه ها بودیم که با آمادگی خوبی که وجود دارد به سرعت موضوع حل و فصل شد.
منبع:

1400/02/17
17:48:04
0.0 / 5
460
تگهای خبر: آینده , خدمات , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس