آغاز واكسیناسیون خودرویی در باغ پرندگان

آغاز واكسیناسیون خودرویی در باغ پرندگان به گزارش ال مور، شهردار منطقه ۴ تهران، از شروع به کار آزمایشی واکسیناسیون خودرویی بیماری کووید - ۱۹ اطلاع داد و اظهار داشت: بامداد امروز واکسیناسیون خودرویی بیماری کووید - ۱۹ در پارکینگ باغ پرندگان منطقه ۴ به صورت آزمایشی شروع به کار کرد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محمد محمددوست با بیان این خبر و با اشاره به اینکه شهرداری منطقه ۴ همگام با سایر نهادها به دنبال ریشه کنی ویروس منحوس کرونا است، اضافه کرد: با عنایت به آغاز واکسیناسیون گروه های مختلف جامعه، طرح آزمایشی واکسیناسیون افراد حائز شرایط دریافت واکسن بیماری کووید – ۱۹ در پارکینگ باغ پرندگان در فضایی به مساحت تقریبی ۱۳.۰۰۰ متر مربع شروع شد.
او خاطرنشان کرد: با عنایت به شرایط مطلوب پارکینگ باغ پرندگان و خیابان کوهستان جهت انجام واکسیناسیون خودرویی، این فضا در اختیار ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار گرفت.
طبق گزارش سایت شهر، شهردار منطقه ۴ تصریح کرد: افرادی که دارای شرایط دریافت واکسن هستند ابتدا در خیابان کوهستان اهراز هویت شده سپس به پارکینگ باغ پرندگان هدایت و داخل خودرو واکسیناسیون می شوند.
محمددوست افزود: با همکاری اورژانس ۱۱۵ تهران، محلی هم برای استراحت رانندگان در نظر گرفته شده است که افراد بعد از دقایقی استراحت در داخل خودرو محل پارکینگ را ترک می کنند.
منبع:

1400/02/31
12:51:24
0.0 / 5
295
تگهای خبر: باغ , جامعه , سایت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس