كاهش سرفاصله حركت قطارها در خط 5 متروی تهران و حومه

كاهش سرفاصله حركت قطارها در خط 5 متروی تهران و حومه ال مور: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از کاهش سر فاصله حرکت قطارهای خط 5 متروی تهران و حومه در ساعات اولیه بهره برداری آگاهی داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، علی عبداله پور نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه به همراه معاونین و مدیران از پایانه مهرشهر و ایستگاه گلشهر در خط ۵ متروی تهران و حومه بازید کرد و از نزدیک در جریان روند کارهای انجام شده و مشکلات و کمبودهای خط پنج قرار گرفت.
علی عبداله پور ضمن خسته نباشید، از کوشش های تمامی پرسنل قدردانی کرد و اظهار داشت: باتوجه به تغییر ساعت کار ادارات در امتداد ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان، از روز شنبه ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰ سرفاصله حرکت قطارها در خط ۵ کاهش پیدا می کند.
وی ادامه داد: برای جابجایی شهروندان و مسافران استان البرز از ساعت ۵: ۰۰ تا ۹: ۰۰ بامداد از ایستگاه گلشهر به سمت کرج- تهران و همین طور از ایستگاه تهران(صادقیه) به سمت کرج-گلشهر از ساعت۶: ۰۰ تا ساعت ۱۰: ۰۰ بامداد از ۱۵ به ۱۰ دقیقه کاهش پیدا کرد.
عبدالله پور اشاره کرد: برای رفاه حال مسافران و این که بتوانند در سریعترین زمان ممکن به تهران برسند، نخستین اعزام قطار از ایستگاه گلشهر در ساعت ۵: ۰۰ بامداد به طور اکسپرس (تندرو) صورت خواهد گرفت.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در ادامه ارائه گزارش عملکردمدیر ارشد خط ۵ اظهار داشت: هم اکنون بخش نگهداری و تعمیرات به خوبی درحال کار است و پس از ۲۲ سال بهره برداری از مترو به یک بالندگی به لحاظ خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و مسافران رسیده ایم و سر آمد شرکت های بهره بردار مترو در کشور هستیم و بعنوان الگو برای بسیاری از شرکت های شناخته شده، هستیم.
وی با اشاره به این که عمده مشکلات مربوط به هزینه ها و کمبود نقدینگی است اضافه کرد: با تمام هزینه هایی که در سال قبل در خط ۵ انجام شد، درآمد حاصل شده از این خط کمتر از ۳۰ درصد بوده که با تلاش تمامی همکارانم شاهد افزایش رضایتمندی مسافران در خط ۵ بودیم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، عبدالله پور در آخر این بازدید بار دیگر از تمامی پرسنل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه قدردانی کرد و اظهار داشت: اهتمام داریم این بازدیدها را در تمامی خطوط انجام دهیم تا از نزدیک روند کار و مشکلات و ظرفیت های خطوط مترو را بررسی نماییم تا برمبنای موقعیت های موجود برای ادامه کار بهترین برنامه ریزی را انجام دهیم.
منبع:

1400/04/25
21:57:11
0.0 / 5
286
تگهای خبر: خدمات , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس