بخشودگی 1000 میلیاردی جرایم کارگاه های صدمه دیده از کرونا در تهران

بخشودگی 1000 میلیاردی جرایم کارگاه های صدمه دیده از کرونا در تهران ال مور: بیشتر از ۵۵ هزار کارگاه در سرتاسر ایران که به دلیل شرایط تحریم و اپیدمی ویروس کرونا گرفتار صدمه شده بودند از قانون بخشودگی جرایم بهره مند شدند.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، امیری گنجه مدیرکل تأمین اجتماعی غرب تهران که در حاشیه جلسه شورای معاونین این اداره کل سخن می گفت اضافه کرد: در سطح کشور بیشتر از ۵۵ هزار کارگاه درخواست بخشودگی جرایم را داشتند. از این تعداد ۲ هزار و ۶۱۱ درخواست در سطح شعب اداره کل غرب تهران بزرک به ثبت رسید که بیشترین درخواست بخشودگی جرایم به ترتیب در شعب ۲۵ با ۵۱۳ فقره شعبه یک ۲۷۵ فقره شعبه ۱۸ با ۲۵۸ فقره و شعبه ۲۸با ۲۳۱ فقره از راه سامانه ثبت شده است.
وی میزان بخشودگی جرایم کارگاههای تهرانی را بیشتر از یک هزار میلیارد دانست و اظهار داشت: بیشتر از نیمی از کارگاه های بحران زده زیر پوشش اداره کل غرب تهران بزرگ که شرایط استفاده از طرح بخشودگی جرایم تأمین اجتماعی را داشتند از این قانون بهرمند شدند.
امیری گنجه هدف از اجرای طرح بخشودگی جرایم کارگاه ها را کمک و مساعدت به کارگاه های بحران زده دانست و تصریح کرد: اجرای طرح بخشودگی جرایم با عنایت به نامگذاری سال۱۴۰۰ بعنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از جانب مقام معظم رهبری دانست.
امیری گنجه تصریح کرد: با شروع تحریم های ظالمانه از سال ۱۳۹۶ و اپیدمی ویروس کرونا و در جهت سیاست های اقتصاد مقاومتی و به منظور مساعدت با کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی، خدماتی و اصناف و در اجرای بند (ث) تبصره ۵ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور، بخشنامه بخشودگی جرایم کارفرمایان به اجرا درآمد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ، در سطح اداره کل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ بیشتر از ۱۸۵ هزار کارگاه زیر پوشش این اداره کل قرار دارد که از این مجموع ۸۰ هزار کارگاه فعال می باشند وی تعداد بیمه شدگان اصلی زیر پوشش این کارگاه ها را بیشتر از یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر دانست.
منبع:

1400/05/19
14:17:44
0.0 / 5
218
تگهای خبر: بودجه , بیمه , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس